Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kútiky

paprikaa

norko-danica-ivetix ten clovek, ktory to vsetko pise je asi mentalny, ked si este stale neuvedomil, ze vsetci uz vedia, ze sa jedna o tu istu osobu, propagujucu nieco. POchybujem, ze si to po tomto niekto kupi a uz vonkoncom nenavstivi tu stranku. Trapne!!!

Danica27

ahoj, mala som podobny problem, ale uzivam koloidne striebro a na pery si tiez nanasam a kutiky uz nemam. Nikdy sa nevratili. KS som si zakupila od Koloidne.sk
Urcite kazdemu pomoze

Karina

ja mam problemy s imunitou takze sa mi okrem kutikov robia stale aj afty, cize sa zameriavam najma na to - kadejake echinacey, imudon, a ine... potom je spinavy pohar alebo pribor v restauracii len spustacom :) takze ak sa ti opakuju, tak by som to urcite riesila cez imunitu... pripadne ak si mechanicky hryzies pery alebo nieco, aj to moze byt "kutikotvorne" :)

petrapetra

inak aj som rozmyslala kupit si kolostrum na imunitu, len neviem ci kolostrum by sa nemalo uzivat pri niecom vaznejsom...alebo rakytnik ci cierny zazrak..to je na imunitu tiez.... hej, tiez som citala o tom maze z usi :)

Well

Neviem ale zrejme pouzivas zle umyte pohare a pribor po niekom inom....
Tiez som mal s tym problem na zakladnej.....
Hygiena zrejme bola nulova.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.