Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemám žiadnych kamarátov a hanbím sa za to...

:)

a co je na tom že nemas kamošky??? inak ked si zapnem fb a pozrem že niektori ludia tam maju aj 300 priatelov tak mi je az smiesne pretože pochybujem ze su to aj ozajstny kamosi :D ... ja osobne už ludi s ktorimi idem semtam von alebo sa porozpravam nenazivam kamosi, ale len známy :D

0vecka

ja by som jednoducho o tom nehovoril skratka nezacinal o tom pochybujem ze sa na to bude pytat ... ale neverim ze nemas ziadnu blizku osobu to sa napr v ksole s nikym nebavis??

abchssf

Tvoj priatel to v prvom rade nebude ani riesit, ani sa ta na to pytat ani nic. Chalanov nezaujimaju taketo veci, pokial sama nezacnes o tom hovorit. Moja priatelka tiez nema kamaratky, kedze isla studovat VS do mojho mesta a nikoho tu nepozna. Ja sa preto snazim byt okrem ineho aj jej naj kamoska :)

ta3

teraz aspon vidis, ze klamat sa neoplati
inak ale nechapem, co je na tom take strasne, ze niekto nama kamaratov, dokonca, ze sa za to musi hanbit, to poukazuje na to, ze si este v podstate dieta, to su take prkotinky, na ktorych vobec nezalezi a z ktorych urcite casom vyrasties
osobne si myslim, ze kto nema priatelov, kto vie byt sam, kto si vystaci sam, ci uz preto, ze nema priatelov alebo ich jednoducho nechce alebo nepotrebuje, to je ovela silnejsia osobnost, takze naopak mala by si byt na seba hrda, nie mat z toho komplexy

drobuliatko

kikush...je to aj moj problem...nejako sa do toho zamotavam...bez kamosiek je to tazke aj ludia ta vnimaju inak ako niekoho kto nepatri medzi nich...ta to vnimam ja ...ale je to moja vina...ja som si to sama zapricinila..ale bola tam aj ina "pomocna ruka":-(

lost

Nemusis povedat ze nemas kamosky, mozes povedat ze kamosky nemaju teba :)

Alebo.. to nie je az taky problem, ved clovek a jeho atraktivita nemusi zakonite stupat s poctom kamosiek... On bude s tebou zit a nie s kamoskami.. cize nech je to akokolvek divne, nakoniec pochopi ze si OK a nie divna :)

Vela ludi v dnesom uponahlanom svete nema vela kamosov :/

Ale tragedia to nie je..

Ked uz tak.. radsej byt sam ako byt v partii ktora "nesadne"

soffa

tak mu jednoducho povedz ze teraz kamosky nemaju cas,lebo idu prazdniny a kazda ma uz svoj program.ved uz ked si mu klamala raz tak by to pre teba nemal byt problem.a za to ze namas kamosky sa hanbit nemusis,kazdy sme nejaky

nevinnababy

Nemas predsa 15rokov, tak mu jednoducho povedz,ze si si bola sadnut so spoluziackami a ze kamosky jednoducho nemas.Ak je dospely,tak mu to nemusis ani vysvetlovat naco?
Budete spou kazdy den, to akoze budete spolu byvat?Ved sa nemusite stretavat kazdy den.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemám žiadnych kamarátov a hanbím sa za to... - Fórum - ZDRAVIE.sk