Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aké akvárium?

Príspevok v téme: Aké akvárium?
akva22

Plánujem založiť väčšie akvárium cca 700 litrové. Neviem sa však rozhodnúť aké rybky doň.Nejaké "ne" cichlidy a veľké rastlinné akvárium alebo chichlidy. Osobne ma lákajú cichlidy len v tomto akváriu nemajú šancu rastliny,ktoré by som však tiež chcel. A čo by ste odporušili cihlidy z Ameriky alebo Afriky? Aké máte skúsenosti?

jancecka

no neviem či sa segra vie starať :D ale menia vodu každú chvíľku :D a tie ryby im víria vodu, čiže stále je zakalená, lebo majú naspodu taký štrk, v ktorom je aj trošku zeminy, no sú to hnusoby čo majú oni :D ale my nemáme tak veľké akvárko ako ty, my máme 110 litrov a mám rybičky všetkých farieb ale nepýtaj sa na názvy :DD

akva22

Ja by som chcel cichlidy práve pre ich veľkosť a aj krásne sfarbenie. Ma zaujali aj ich správaním, že sa starajú o svoj poter dokonca niektoré cichlidy po celý život žijú v páre a s nikým iným sa nepária. A aj na také väčšie akvárium nejaké obyčajné malé ryby, nezanikne to tam?

A ak sa o ne vieš dobre starať vodu máš čistučku :) Ja mám aj teraz malé akvarko a mám tam aj cichlidy ale mierumilovné.Mám ich z inými rybkami

jancecka

no moja segra má cychlidy, neviem či americké alebo africké, ale ja by som ich nechcela ani zadarmo, sú hrozne nervné, viacerí samčekovia nemôžu byť v jednom akvárku, ostatné rybičky nevraviac, všetky zožrali, narastú do velikánskej veľkosti, zožerú aj vola, robia bordel strašný, rastliny válajú, musia im dávať nejaké mäsové žrádlo, ktoré sa tam rozkladá a voda neuveriteľne páchne, a je z toho strašný sajrajt.
My máme milé akvárko, s rybičkami všetkého druhu, čo môžu byť spolu, nie sú mäsožravé, a nemáme problém žiaden :D

ojka

nech sa rozhodneš už akokoľvek , tak si daj pozor , že ak si budeš dokupovať rybky, nech sú to také, čo sa budú navzájom znášať a nebudú si prekážať....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aké akvárium? - Fórum - ZDRAVIE.sk