Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Blomba

Príspevok v téme: Blomba
Kubik01

Ahojte,

Mám 14 rokov, nosil som dlho strojček.. Zuby som si umýval ako mi ukazovali, prišiel som na preventívnu prehliadku a našli mi 3 kazy na predných horných zuboch. Cez leto mi na to idú dať blomby.. môžem sa opýtať vidno to veľmi??? A ešte, budem mať tie zuby dlho, alebo pri 20 mi vypadnú... Lebo ma strašia rodičia... Prosím vás poradte mi...

Kubo

Well

Obcas teda raz tyzdenne by si mohol pouzit Elmex gel na zlepsenie zubnej skloviny.
Odskusane a ak neveris.......opytaj sa aj zubarky. A velmi vhodne je pouzivat aj elmex zubnu pastu a elmex ustnu vodu.

0vecka

pozri najpr su kazy potom ti mozu dat korunku nakoniec ti mozu navrtat na koren umely zub alebo ti mozeu dat mostik alebo implantaty proste by som sa nebal a do 30tky ti skoro urcite vydrzia to by bola velka haluz...

0vecka

ja som mal tiez kazy na jednotkach a na dvojke ak si das biele Plomby tak to nebude vidno a zase taky kaz este neznamena ze o zub prides..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Blomba - Fórum - ZDRAVIE.sk