Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zlý sex názory chlapov

kajka01

titus: to je jasne ved som doplnila ze to vystihuje prispevok podomnou a tam to bolo napisane ja som len napisala vetu, ze pojem zly sex podla u chlapov nema miesto :)))..ale samozrejme ze moze byt skvely, lepsi, horsi...

kajka01

ja si tiez osobne myslim, ze pre chlapa pojem zly sex neexistuje :))
presne to bolo vystihnute v predchadzajucom prispevku

slobodnaa

jajka kým slušne zabúcha je to ešte celkom v pohode, horšie keď rovno vpláli do izby :-)) Podľa mňa zlý sex pre chlapov ani neexistuje, pre ženy áno, ale chlap si povie "Hm tak nebolo to najlepšie ale aspoň som si zasunul. Vďaka bohu aj za to" :-)Veď už len podľa toho do akých sú ochotní zasúvať - ksicht, charakter, postava atď.

millli11

Takze co si ja predstavujem po pojmom zly sex.
1. Ked padne ine meno ake maju dotycni co sexuju.
2. Zaspat pocas sexu. Nie po nom, to je uz o inom.
3. Ked sa jedna strana snazi a druha sa ani nepohne, nevyda ani hlasok, akoby clovek sexoval so sochou. Vynimka je iba v pripade, ak je priputana k posteli.
4. Ked niektory z nich zacne porovnavat, v com bol byvaly/a lepsi/a a co robil inak.
5. Ked pocas sexu casto zazvoni mobil alebo prave vtedy susedia nieco potrebuju.
6. Ked niektory z nich hned po sexe odide a uz sa neozve. Staci?

titus.

slobodnaa: nevies? a co ked nikdy nic ine ani nezazil a takto mu to pride normal (fajn)... navyse je z tvojej kategorie konzumenta :) ale no, nehovor, ze mas taku malu predstavivost :)

slobodnaa

súhlasím aj keď neviem si dosť dobre predstaviť muža, ktorého by vzrušovalo, keď žena iba pasívne leží ako mŕtvola a je duchom neprítomná :-) To sa už tuším volá nekrofília :-)

titus.

milačik: toto je hrozne individualne... niekto moze povazovat ten isty sex za strasne fajn a druhy si moze mysliet, ze to bol jeden z najhorsich :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zlý sex názory chlapov - Fórum - ZDRAVIE.sk