špagetka...

Príspevok v téme: špagetka...
špagetka

Trápi ma moja postava :-/. Stravujem sa úplne normálne, chutí mi jesť. Lenže som veľmi chudá - priam vychudnutá :(. Mám 17 rokov, 170cm a 45kg :(. Je to hrozný pocit, keď si o vás ľudia myslia, že ste anorektička, že nič nejete... :(. Ja to nechápem - niekto nič neje a je pri tele :-/ ja môžem zjesť aj ,stádo koní´ a efekt žiadny. Dokonca mám zvýšený CHOLESTEROL!!! Tak toto už fakt nechápem... A teraz v lete, keď budú horúčavy, budem nosiť zase dlhé rifle :-/ pretože keď si oblečiem kraťasy, každý sa len na tie nohy=špagety pozerá :-/...

špagetka

Ako by som mala cvičiť, aby som nabrala aspoň trošku svalovú hmotu? Bojím sa, že ešte viac schudnem :-/.

zuzic

presne taky problem ma moja kamaratka...aj miery mate podobne...tiez zje vsetko mozne az jej je zle a nic nepribere...no ona sa s tym uz vyrovnala a nema zdrav. problemy

eufrozina

hlavne nejedz silou mocou same nezdrave tucne jedla
na priberanie je dobra krupicova kasa a ovsene vlocky, najma vecer

andra888

mám podobný problém. mám 23 rokov meriam 173 a pri všetkom mojom úsilí som sa dopracovala na váhu 51 a nie a nie sa pohnúť. napriek tomu, že chuť do jedla mi skutočne nechýba a ládujem sa deň-noc.
skús tú štítnu žľazu. mne už robili všetky možné testy, no nakoniec to doktor zvalil na ten slávny metabolizmus. a zakončil to poznámkou, že po tehotenstve už s tým nebudem mať problém. bohužiaľ, prestávam tomu veriť - vychudnutosť totiž máme v rodine...a moja sestra je teraz po druhom pôrode dokonca chudšia ako ja:)
nezostáva nič iné, len sa s tým zmieriť :)
alebo možno skús na to ísť cez posilňovanie...ja som na to príliš lenivá:)

AdamKrt

Nerobili Ti vysetrenie stitnej zlazy ?

Napr. nadmerna cinnost stitnej zlazy, nerovnovaha hormonov, by mohli mat tieto priznaky....