Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

obhajoby bakalárky

Príspevok v téme: obhajoby bakalárky
obhajoby

ahojte, viete mi povedat, ako ste písali obhajobu bakalárky, na kolko strán, čo ste do toho zhrnuli, ako ste začali, či ste len vymenovali problémy ktoré riešite v práci, alebo ich treba aj trošku opísat, napríklad dobu, príp. životopis, alebo sú to len suché fakty, že prvá kapitola sa týka toho a toho, dakujem

Ivka23

Je lepšie mať prácu v PowerPointe,musí byť urobená skutočne stručne nejaký hlavný cieľ tvojej práce a výsledky. Väčšinou ich teória nezaujíma, ale to čo si ty sama spravila a navrhla. Aspoň u nás to takto funguje.

ojka

moja príprava na obhajobu bola čisto len teoretická, žiadne prezentácie,.... doma som sa skôr učila štátnicové otázky a na prácu som nejak nemyslela, tak obhajobu som si nejak múdro dala "dokopy" počas pár minút, ktoré boli určené na celú prípravu...

obhajoby

ja mám čisto teoretickú prácu, z filozofie takže nemám čo v grafoch ukázať,ani spraviť veľmi z toho prezentáciu, bolo by to suché, a nezáživné musela som prečítať diela jedného filozofa a o tom písať

katka...

A nerobia sa uz vsade prezentacie v powerpointe? My sme uz aj bezne semestralky museli robit tak, akoze priprava na obhajoby.

lilliena

my na Prif UK mame na obhajobu urobit prezentaciu do 8 - 10 min,to je lepsie ako citat ako somari z papiera,az mas nejaky grafy,obrazky,lespie to mozes popisat a urcite to je aj zazivnejsie pre prisediacich.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

obhajoby bakalárky - Fórum - ZDRAVIE.sk