Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Doxybene vs. akne..... skusenosti?

Príspevok v téme: Doxybene vs. akne..... skusenosti?
kathaline

za kolko vam pomohlo doxybene na akne a ako dlho ste ho brali?ja som brala doxybene len 5 dní 2x denne.myslite ze mi to moze pomoct na akne aspon troska?nevyhadzali ste sa z neho niekto najprv a az potom sa dostavili ucinky?ci ako to prebiehalo u vas?moze pomoct aj na flaky?dakujem za kazdu skusenost a radu.

elllll

brala som doxybene len 2 mesiace, ( cca pred mesiacom som dobrala). Aj keď pani lekarka chcela, aby som minimalne 3mesiace brala!!! Vadilo mi v lete obmedzenie slnka. Pred 5 rokmi som mala reakciu s inymi antibiotikami, bol sneh, svietilo jarné slniečko a ja som potom skoro mesiac mala červený a boľavý nos. tak som sa teraz slnečným lúčom vyhýbala!!! o obmedzení tehotenstva som zabudla. 5 rokov??? to nemyslíte vážne!!!

ebi77777777

mám 26 a teraz beriem roacc,, :D čosi pošalela 5rokov????? to nie je pravda, niekto to zveličuje, dva mesiace nesmieš otehotnieť, ale mne lekár povedal, že nech min. pol roka a najlepšie rok počkať, aby sme si boli istý.

Lenik28

Ahojte,reagujem na prispevok,uzivam doxybene najprv 5 dni 2 tabletky a potom 20 dni jednu tabletku,predtym som brala trj seriu 3 dnove azytrox a 7 dni pauza no vobec nezabrali,teraz uzivam uz asi 17 tu tabletku a estw mam 13 uvidim. S pupakmi bolestivymi sa trapim ut velmi dlho a taku liecbu uz opakujem niekolky krat,dr mi nechce dat roaccutane, mam uz 27 a nesmie sa najnovsie otehotniet 5 rokov,anti nemozem uzivat a keby son vam napisala co vsetko som uz skusila za tie roky a kolko penazi to stalo tak by ste neverili:) takze urcite popytat koznu na dlhsiu davku doxybene

kuko1

Idem trošku oprášiť starý príspevok a bola by som rada ak by sa tu zapojili aj kathaline a opalka ( dievčatá zo starých príspevkov). Kedy ste videli prvé zlepšenie? Čo všetko sa stratilo? Ako dlho ste užívali doxybene? Ja mám len 4 deň za sebou a je mi dosť zle ...keby som videla zlepšenie tak mi to dá silu..

kathaline

tak lebo ho mam len 5 dní zatial a opalka tebe sa teda akne nevratilo uz ani po tych 2 tyzdnoch?ako dlho uz mas plet bez problemov?

opalka

to som este nepocula,ze by na akne predpisali doxybene na tak malo dni

ja som ho mala 3 mesiace a su baby,co aj dlhsie, ucinok som videla ja osobne uz cca 10ty den

ked som ich vysadila,vratilo sa to spat,ale asi len na 2 tyzdne,pootm sa plet sama spamatala

a vyrieislo mi to akne, skvrny, vsetko

to ti preco dali na taku kratku dobu? to neviem,ci ma sancu zabrat

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Doxybene vs. akne..... skusenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk