Citim sa osamela

Príspevok v téme: Citim sa osamela
zzzzz

ahojte, chcela by som sa asi len vyrozpravat... a mozno aj poradit.
citim sa strasne osamela. byvam s priatelom ale ten sa ku mne sprava ako keby som bola vzduch. cele dni je len prec a o nociach ani nehovorim. takyto nikdy nebol. velmi sa zmenil a ja nech spravim cokolvek som pi.ca
ked sa s nim chcem porozpravat nema ani cas. som nezamestnana cize cele dni trcim doma. rodinu a kamaratky mam v inom meste. je mi strasne smutno....
co mam spravit, aby bol ako predtym? aby prejavil aspon trochu zaujmu?

tak

Mila priatelka, ... prepac, no podla mna je to idiot, ... a podla Teba, ... tolko kras na svete je, nechas si ublizovat, ... otvor oci a najdi si chlapca, ktory o Teba bude stat, zasluzis si to, ... co povies, ...

Google

zazraky sa same od seba nedeju...
ak chces aby sa vas vztah zmenil tak musis zacat ty. Tvojmu "priatelovy" to zrejme vyhovuje tak ako to je....
navrhni mu stretnutie niekde v podniku, planuj veci pre vas oboch. naplanuj to aspon tyzden dopredu aby si mohol vyhradit na teba cas. ked uvidis vysledky po nejakom case tak sa oplati na vasom vztahu pracovat. Ak bude taky isty, len sa budes trapit.... S trouskou iniciativy by si nasla aj pracu.

rew

zzzzz> moja, je este nieco co ta pri nom drzi okrem predstavy ze raz to bude take ako predtym? clovek ktory svojho partnera oslovuje sposobom aky si opisala si dotycneho bud absolutne nevazi alebo je to primitiv ktory sa nevie inak vyjadrit.. ale najskor oboje.. skus ho poprosit nech ta chvilku pocuva a otvorene mu povedat co citis.. ak budes pre neho zase len p.ca tak chvilku pocuvaj ty jeho a zamysli sa nad tym ci toto je to co naozaj chces. skus si pripustit tu moznost, ze nech urobis cokolvek, uz nikdy to nemusi byt take ako predtym.. na to musia byt dvaja.. a skus si predstavit aky by asi bol tvoj zivot keby si bola so svojou rodinou a kamaratmi nie s clovekom pre ktoreho si vzduch..

zzzzz

nie som zlatokopka....
no mne na nom zalezi, chcem byt s nim ale chcem aby bol taky aky bol predtym. od nervou sa mi vaha znizila na 45kg. niekedy uz nevladzem a mam chut zomriet...

beskyd

zacni na sebe makat a obklopuj sa ludmi ktori ta posuvaju nahor, nie naopak. v tom pripade je lepsia samota nez koexistencia s niekym kto ti skodi. len to by bolo treba premyslat rozumom, nie hormonmi, jedine ze by ten priatel bol vlemi bohaty, v tom pripade vacsine zien nevadi ani tebou spominane oslovovanie:) ale clovek bud ma sebauctu, alebo ju nema, ale potom niet pomoci na ani fore.