Krce v bruchu a hnacka

Príspevok v téme: Krce v bruchu a hnacka
dawn

Mám takýto problém, a už naozaj neviem čo stým :o( :
Skoro každý mesiac mám problémy z bruchom. Z ničoho nič dostanem kŕče v bruchu a hnačku.
Začalo sa to v marci, keď som sa zlakla a išla som na pohotovosť, kde mi povedali že som iba dehydrovaná. Nasadili mi dietu a povedali,že sa mám ohlásiť u svojho lekára. Tam mi predpísala lieky. Po týždni to prestalo. A o mesiac teda v apríli ma začalo znova bolieť brucho a zase hnačky, zase som išla k lekárovy a zase mi dala lieky.
Dva mesiace som mala pokoj, ale teraz to začalo znova.
Strašne ma to obmedzuje, som v novej práci a nechcem aby ma stade vykopli.
Už neviem čo ďalej. :(
Tá hnačka je taka žltkastá a straaašne vodová.
Mala som helicobacter, ktorého mi vyliečili tak neviem čo teraz.

PORADTE PROSÍM ...

lekárka

z toho co tu opisujes,je to najskor zvysene mnozstvo bilirubinu,kt.sa da jednoducho opravit nasadenim spravnych liekov...Cca za pol roka by si mala byt uz navzdy vyliecena.Poziadaj u svojho lekara o vysetrenie bilirubinu z krvi,ale aj moc a stolicu,vtedy su to najpresnejsie vysledky...Drzim prsty ;)

joni_

nemoze ti to vyvolat nejaky stres? travenie je velmi citlive na stresy, aj podvedome. Alebo ma tiez napada neznasanlivost nejakej potraviny, skus navstivit alergologa, alebo si aspom odsledovat po akych jedlach ta hnacka pride. A dakde som citala, ze helikobakter sa moze aj vratit.

Asas

časoví rozdiel je dosť velký , ak má hnačka vždycky tú istú farbu tak môže byť tvoje črevo náchilné na niektoré druhy potravín , skús vynechať niečo čo neješ veľmy obvike , tipnúť si čo by to mohlo byť (nejedz to vôbec) , poprípade vynechaj alkohol , mliečne výrobky alebo tuhé jedlá , skús užívať skús užívať laktobacile laktoflor alebo adults dophilus poprípade swiss , kúpiš bežne v lekárni