Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
malalarva

Bol niekto z vás na plastike nosa ?? mám velky nos nie lne to mäkké ale aj kosti , tak by som chcela ísť na plastiku nosa..chcela by som o tom vedeieť všetko : kolko to stojí, ci sa to robí len v spánku,ci to bolí,v kolkych rokoch možem ísť atd .. vsetko co viete DAKUJEM a aky je ten najlepsí lekar :)

Zinzin809

Ja som absolvovala pred tromi rokmi opraciu nosa . septoplastiku a turbinoplastiku, dlho som sa jej vyhybala, bala som sa bolesti a neprijemnosti s opreciou suvisiacich. Teraz nelutujem, ze som sa odhodlala. Operacia prebehla bez problemov, aby som rychlodostala z ran a opuchov, uzivala som wobenzym, ten mi velmi pomohol. Bola som dva tyzdne PN a potom som sa bez najmensich problemov vratila do prace. Nos ma bolel iba prvu noc po operacii. Dnes uz konecne mozem dychat oboma nosnymi dierkami a mam rovnu prepazku.

Ivana 123

Ahoj,chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť,alebo čo si myslí o tomto výrobku : www.rhinocorrect.com ..údajne by to malo bez operačného zákroku vyrovnať menší hrbol na nose.

Ivana 123

Ahoj,chcem sa opýtať, či má niekto skúsenosť,alebo čo si myslí o tomto výrobku : www.rhinocorrect.com ..údajne by to malo bez operačného zákroku vyrovnať menší hrbol na nose.

prosim Vas

mam otazku !!! kazdeho nazor ma zaujima !!!!strucne opisem moj nos celkom rovny mini hrbolcek ,ale!!!spicka nosa je siroka a do dola cize ked sa smejem nos sa automaticky zaobli do dola a okraje nosdier sa zdvihnu do hora ,vyzera to ako rozdrisnuty banan
uz som mala ist aj na pohovor,ale som musela odcestovat,starsne sa ale bojim ,lebo mam ako keby cernossky nos a vieme vsetci ako vyzeraju cernosi po plastike nosa ,ja by som chcela len zmensit spicku zdvihnut do hora ,nak aj s profilu vyzeram pekne a nie ako uhorka :/

Tinkapierko

FILI - Dozvedela si sa nejake info o Dr.Sicakovi? Ja taktiez zhanam na nete nejake info o nom, ale bez uspechu. Sice som k nemu uz objednala na konzultaciu, ale radsej by som tam isla s nejakymi referenciami...

Fili

Už sa pýtam na niekoľkých fórach, ale neviete náhodou, aký je dr.Sičák z ORL v Ružomberku? Chcem sa k nemu objednať, lebo je pomerne lacný a mám to blízko, lebo som z Kubína, ale nevidela som žiadnu jeho prácu

Diana_

V žiadnom pripade neodporučam isť na operáciu nosa k dr Hajekovi v Ružinovskej nemocnici!!! Budete trpieť so zdeformovanym nosom dovtedy kym vam ho iný chirug da ledva doporiadku. Arogantnejšieho človeka ako je on som ešte nikdy nestretla.