Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: mám jeden pysk veľký, natiahnutý a fialový, ten druhy je normalny

.........

lioness
neznama????.....nie........len mam bodkovane meno
no ok ked dannu temu beries ako velku ironiu to je tvoj nazor nezazlievam ale ani nesuhlasim ale preco myslis ze je to sprosta otazka? alebo chces povedat ze nemoze mat niekto takyto problem ?
urcite sa mylis a tie kolecka hmmmm ..pekne si to napisala presne tak ako si to myslim ja :)

Laura1

ahoj dadka,aj mne v Tvojom popise ťažkostí chýba časový údaj.Je asymetria a farebné zmeny už dlhšie?Okrem popísaného máš i iné ťažkosti?Ja si myslím,že by si mala zájsť na gynekologické vyšetrenie.Pri gynekologickom vyšetrení dostaneš odpoveď.Netráp sa so svojím "problémom" lebo,i keď si to nenapísala,možno v kútiku srdca je tých otázok viacej.Tak ,ak si ešte nebola u gynekológa,tak určite choď. Zdravím

lioness_01

...... - drahá moja neznáma... s tým pol kilovým závažím to bola irónia a ako to už bolo napísané - na sprostú otázku sprostá odpoveď... snáď si nemyslíš, že som to myslela vážne, preboha...fakt máš pravdu, niektorý ľudia majú v hlave ale niektorým to kolečko/dve kolečká chýba...

Lucia2

Dadka myslim si že ti pomôžu len na plasticej chirurgii. Veď počkaj ešte nejaky ten rok a uvidiš ak sa ti to nezmeni ak nie, tak jedine plastika ak ti to vadi.

.......

dadus
poniektory maju co to naviac a poniektorym chyba v hlave ved sama vidis tie reakcie a "rady"
(vraj pol kilove zavazie) no kto toto moze napisat....to je ale poriadny .....

na plastickej chirurgii ti urcite pomozu skus sa odhodlat
drzim palce

whee

veď ľudia kľud, bývajú tu aj sprostejšie otázky a táto je možno k jej veku primeraná, tak neviem, čo tu riešite...

dadka, ak to máš stále tak a nebolí ťa to, nemáš s tým iné problémy atď, nespravíš s tým nič, nikto nie je dokonalý, obe polovice tela sú rozdielne, nesúmerné.. partnerovi to vadiť v budúcnosti nebude, ak to teda bude normálny človek a to sú veci, za ktoré ty sama nemôžeš..

btw, ak chceš, dá sa to riešiť na plastickej chirurgii, ale ak z toho nemáš zdravotné ťažkosti, tak na vlastné náklady.

paa, nerieš, v živote prídu horšie veci ;)

drgdrdr

dadka263
ten pysk sa ti zmenil až teraz, alebo si ho mala taký vždy? niektoré ženy nemajú oba pysky rovnaké a ako bolo spomenuté skôr, zrejme ti pomôže len plastika

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mám jeden pysk veľký, natiahnutý a fialový, ten druhy je normalny - Fórum - ZDRAVIE.sk