Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

uz nechem byt blondina

sun08

asi tak nejako,ako to pise kdejeIQ...pouvazuj este...inak z tej blond sa bude farba vymyvat,no a na odrasty ti tiez inak chyti.
ak by som mohla ja svoje ciny zvratit spat,nesla by som uz tak daleko od blond.
paci sa mi toto,konkret.40ta sekunda
www.youtube.com

kdejeIQ

zebra...s cervenou si to poriadne rozmysli, lebo cervenej sa potom uz len tak lahko nezbavis. Na blond ju naspät nezmenis, dokonca ani hnede na nu moc nechytaju(vymyvaju sa)...jedine potom na ciernu prejst. Ale tak odradzat ta nechcem, len si to uvedom poriadne...ja som mala uz vsetky mozne farby-aj blond, aj hnedu, aj cervenu...a z cervenou teraz este bojujem, lebo uz ju nechcem, ale neda sa jej uplne zbavit. A treba vediet poriadne vybrat aku cervenu. Lebo ine je obrazok na krabicke a ina je realita. Na blond vlasy bude ta cervena urcite viac vyrazna-kriklavejsia. Fialova chyta na hnede vlasy skor do bordova, na blond je to uplne fialova...ale cele vlasy take...:/ co ja viem...Mne osobne sa to vobec nepaci, este ked sa to na niekt. miestach povymyva...vyzera to tak "lacno". Ale je to vec vkusu :)

sun08

cim svetlesji vlas,tym intenzivnejsia cervena,alebo dokonca ruzova.
ja som z blond presla na hnedu,svetlohnedu,kde som pridala kvapku fialovej.ale to prave preto,aby som sa vyhla cervenym odleskom.
potom som mala fialovu schwarczkopf live,ale nastastie sa upne vymyla,aj ked to bola trvacna farba.
momentalne ma laka light auburn.
tiez mam hnede oci,plet svetlu,ale chyta ma pekne do hneda.
isto vsak viem,ze fialovu a bordo nikdy viac.:)

zebra108

dakujem za vsetky odpovede,ale rozmyslam nad tym ze hnedu by som nechcela lebo mam svoje hnede a nejak sa mi nepacia ja by som radsej asi skusila nieco cervene alebo fialove len neviem ako s tym budem vyzerat ake mate skusenosti z prechadzania z blond na cervenu napriklad?

fialocka

aj podla mna chod radsej ku kadernicke, aby ti farba doma nechytila na rzsavo, alebo zeleno (stava sa, fakt!!). Podla nma skus hnedu- taka mliecna cokolada. Mne sa velmi paci ked ma dievca tmave oci a tmave vlasy a da si cerveny ruz :) Mne sa to bohuzial az tak nehodi, lebo mam modre oci...

gloss

ja som z blond prechádzala postupne vdaka castingu od loreal, moja prírodná farba je tmavohnedá ktoru som už konečne dosiahla :) začala som farbou č.700-blond od castingu-chytilo to na svetlohnedo a vlasky sa krásne leskli a boli hladučké také oživené,inak zo začiatku sa to bude z tých odf.blond dosť vymývať ale vlasy si zvyknu a bude to OK :) kaderníčke by som nešla-vyhodené prachy nakoľko tá nova farba sa fakt rýchlo vymýva a bledne :( hlavne si nedávaj popolavé odtiene tie idú do zeleného nádychu...

macka26

a hlavne na odfarbovane vlasy chytaju tmave odtiene bez odleskov , tak do zelena alebo seda.. tak rozhodne kadernicka

kdejeIQ

tiez ti radim radsej kadernicku, lebo ta moze namiesat rozne farby, roznu intenzitu...
ja som sa prefarbovala z blond sama a nedopadlo to najlepsie. Kazda kupena "svetla hneda", ti aj tak chyti na velmi tmavo, az cierno...tak pozor na to

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

uz nechem byt blondina - Fórum - ZDRAVIE.sk