Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nalez na stitnej zlaze - kto vie, poradte prosim

Príspevok v téme: nalez na stitnej zlaze - kto vie, poradte prosim
rail

prajem pekny den. mozno trochu naivna otazka, ktora nic nezmeni na osude, ale zaujimalo by ma. moja mama uz roky bojuje so znizenou funkciou stitnej zlazy. ma samozrejme velky krk, aj nejake tie male uzliky na zlaze, plus berie lieky. Tri dni dozadu jej doktorka nasla pri prehliadke hrudku na krku. V obave ju poslala na vysetrenie a tam jej to prezerali, pichali skumali, a napokon jej zobrali vzorky, plus vzorky krvi, ci nejde o rakovinu. O dva tyzdne ide mamina na dalsie vysetrenie a o tri na nejaku operaciu. Povedali jej vraj, ze moze ist o rakovinu=(. Teraz ked som sa pozeral, tak sa jej ta hrudka veru zvecsila. Konecne otazka: zaujimalo by ma, ci moze takto vzniknut na stitnej zlaze aj nieco ine, uzlik, anomalia a podobne, musi to byt nevyhnutne rakovina? cital som totiz nejake tie priznaky, ktorymi sa celkom bezne rakovina stitnej zlazy prejavuje, a mama vela z nich nema(napr. zvecsene lymfaticke uzliny, tazkosti pri prehltani, kasel a podobne). inak je ale doslova rizikova, vek okolo 50, problemy so stitnou zlazou, to je skupina, u ktorej sa rakovina vyskytuje najcastejsie. Budem Vam vdacny za akekolvek informacie, a dakujem Vam aj za cas, ktory venujete odpovediam.

HIJK

moja mama bola na operacii stitnej zlazy vibbrali jej vsetko mala rakovinu teraz je v martine na jod chcela by som vediet otom nieco viac a ci mu si byt izolovana malich deti aj doma

tak

pozri sa, co sa stalo, nie je jednoduche, ale pokym nemas v rukach definit vysledky, ... nemusi to byt rakovina, ale chapem Tvoj strach, ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nalez na stitnej zlaze - kto vie, poradte prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk