Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chlpky na bruchu

rew

lucka1234> odfarbit melirom, peroxidom, alebo ako tu niekto minule pisal, blond farbou na vlasy. Pri vytrhavani hrozi zarastanie a boli to, holenie by som tiez neskusala, aj ked z vlastnej skusenosti viem ze ak pri holeni inych miest zajdem par cm aj na brusko, pri dorastani sa ziadne pichlave brucho nekona a chlpky dorastaju hrubsie len tam kde zvycajne..

Ivka159

Ahoj :).. mám 18 rokov. A v puberte som mala rovnaký problém, vadilo mi to a tak jedného dňa som si tie chĺpky proste oholila. :D Už niekoľko rokov si ich holím. A vôbec to neľutujem, proste záleží mi na vzhľade, a tých pár cm mi niakú extra veľkú robotu nedá, keď sa holím pod pazuchami tak si prejdem aj na brušku trošku a je to fajn :).. Ale samozrejme je to tvoja voľba, lebo už keď si raz oholíš musíš stále. Ja rozmýšľam keď budem zarábať pôjdem na ten laser a to by nemalo stáť tak veľa taká malá plocha!

silia

Ahoj Luci..samozrejme,ze nie si jedina.Pokial ich nemas vela tak to neni problem.jednoducho ich ohol,alebo ak ta to neboli mozes aj pinzetou vytrhnut.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

chlpky na bruchu - Fórum - ZDRAVIE.sk