brušáky

xFD

brusaky su na nic... najdi si na youtube nejaky Abs workout taky 8-10 minutovy, je to efektivnejsie ako obycajne brusaky a ked sa bdues spravne stravovat a cvicit pravidelne, tak uz mozno aj skor ako o dva tyzdne budes vidiet nejaku zmenu, ale dobry six pack bude asi o 2-3 mesiace pri pravidelnom cviceni a spravnom stravovani.

:)))

ninqa

ako nexcem byt, arogantna, ale to ste vsetci boli taky zdechli ? ja co som chudla ako nenormalna, tak som robila 500 brusakov niekedy aj 1000 na den ked som sa nudila, proste prisla nuda, dala som si 200 brusakov, a za den sa to nazbiera, kazdy jeden vecer, vkuse, asi tri mesiace, a poviem vam, ze sa to da, je to normalne, urobim naraz 100, minuta prestavka a potom zas, takto spravim vecer 5 krat, samozrejme treba zacinat, mensim poctom, ale myslim ze tych 100 naraz sa v pohode da.. no neviem, mozno ze mam taku dobru kondicku alebo co ja viem, ale ked ja, taky majicky zdechliacik si to dokazujem, a som na to strasne hrda, lebo verim ze to nie kazda baba dokaze, tak preco vy mile damy sa trosku neposnazite o nieco viac... pustite si muzicku, a ideme.... cmuckam vas

simon

heh no ok...... tak ked z toho bues mat lepsi pocit tak trosku schudni, no:)))heh ved hlavne aby si sa pacila sebe ale urcite sa netrap s dietam iba preto aby si sa pacila niekomu inemu:))

simon

hmmmmmm vsade previsa sadlo:)) heh
ved to nemmusi byt az take tragicke ale poriadne sexi:))
hmmmmm a vaha vyska ak smem vediet??

simon

jaaaj , hmmm tak ja neviem... to ale je uz nieco ine, viez ked je niekto iba tak pri sebe par kil navyse tak to vyzera dobre podla mna a nie je to ani taky problem........ ze ze citit sa zdravsie a tak tak je tiez pravda ale vtedy ak ide obezitu......
hmm a u teba to je ako?? ak smiem vediet??:)