Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Kontaktné šošovky
Silvuška

Mám začať nosiť okuliare, tak som mame navrhla či by som namiesto nich nemohla mať kontaktné šošovky. Okuliare v žiadnom prípade nechcem. Ale mama povedala ze šošovky môžu nosiť len tí, ktorí sú už navyknutí na okuliare(nevidím v tom logiku)...Aké máte s tým skúsenosti? Ďakujem

AnOnYm98

silvuška- navštív moju vlastnú tému kontaktné šošovky-začiatočník a tam som napísala presný opis u očnej lekárky keď som chcela šošovky a ak chceš pomôcť napíš tam :D..držím palce aby si trafila :D

essmi

sjdi : Princíp tejto metódy spočíva v tom, že sa pomocou rohovkovej topografie a aberometra zanalyzuje optický systém oka, čím sa zistia aj najjemnejšie nepravidelnosti v zakrivení. Excimerový laser potom upraví a vyrovná zakrivenie rohovky na ideálne hodnoty. čosi tak :)

sjdi

klingo: ze VRAJ. a ta cas rohovky co ten laser akoze prepali aby sa dosiahlo nove zakrivenie,to tam podla teba dorastie alebo co? a ako to chces dosiahnut tabletkami??? ty co si zase za alternativneho sarlatana?

MartinKlingo

Da sa to vyliecit tabletkami. Nie vzdy, ale vo vacsine pripadov. Postup je individualny, preto ho sem nepisem. Laserova operacia sa mi nepaci, vraj je to docasne riesenie.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kontaktné šošovky - Fórum - ZDRAVIE.sk