Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Loreal Casting Creme Gloss

Simona_Dul

Ahojte, takze hlasim, ze farba je super. Chytila tak, ze kamoska si ani nevsimla rozdiel na prvykrat. Boli ale -aspon podla mna- dost rysave, tak prirodzene. Po cca 2 umytiach sa farba troska uz vymyla, ale stale to vyzera fajn. Na niektorych miestach, kde som mala blondavejsie pramienky mi to chytilo silnejsie.

Je to velmi pekny odtien, myslim, ze mi to aj svedci, ale osobne sa necitim uplne pohodlne. Predsa len, blond je moja farba- takze sa k nej asi aj vratim (alebo budem ako chameleon a menit tieto dve farby podla nalady :) ).

Simona_Dul

Ok, tekvicka. Dakujem za pomoc, som velmi zvedava na to, ako to bude vyzerat. A tesim sa zarovne :)

emush- ono je to zmyvatelna farba, bez amoniaku. Kvazi sampon, ktory vydrzi dlhsie nez napr. Pallete sampon (ten skor ani nechyti a nici vlasy).
www.lorealparis.sk

emush

to myslite tu farbu ,kt prave bezi v reklamach?:)niektori tu pisete ,ze je to sampon,ale nie je to nahodou farba? alebo zosvetlovac pri svetlych farbach:)nie je to tak?

tekvicka_

to urcite netreba...zas taka zmena to nieje, uvidis ze to bude prirodzene. keby slo o cierny typ co sa dava na paltinovy blond to by som uz asi riesila ale toto nechaj tak, mozno sa ti teraz zda ze to bude velky rozdiel ale uvidis ze to bude v pohode

Simona_Dul

Tak som odhodlana, dam si tu farbu. Zmena je zivot a ked vravis, ze sa vymyje, no problemo :)
Len ma napadlo- obocie mam rovnakej farby ako vlasy. Ak teda budem mat tu medenu zlatu blond, mala by som tomu prisposobit aj farbu obocia, nie?

tekvicka_

fotku nemam, ale fakt sa vobec neboj ze bude silna alebo tak, je fakt krasna a vymyje sa...ja som potom mala este karamelovu a chystam sa na cokoladovu a zatial som bola spokojna...ja si tiez vlasy nejak nefarbim, len raz za cas ked ma chyti nieco a aj to si dam taku ze to neni nejaka zmena.
neboj sa a kludne si ju daj, ty ked mas svetlejsie vlasy tak to budes mat krasne, skoda ze ja mam tmavsie a nechyta mi to tak ako by malo

Simona_Dul

tekvicka a pocase sa ti vymyla uplne? alebo zostava nieco z nej vo vlasoch?
Nemas nahodou z toho obdobia fotku, ked si si ich zafarbila? zeby si mi ju poslala na mail...
Este v zivote som si nefarbila vlasy a napriek tomu, ze velmi chcem zmenu, aj sa mi ta farba paci, bojim sa troska :)

tekvicka_

urcite ti to nechyti na pomarancovo. je to pekna farba povedala by som tak jemne medena. ja som ju mala, lenze ja mam vlasy take dost tmavo plave aj tmavsie a mne bolo jasne ze to bohvieako nechyti na tmavsie ale chcela som take medene odlesky a tie boli.
skus to je to krasna farba, tieto farby chytaju velmi pekne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.