Escapelle

Príspevok v téme: Escapelle
misheliiik

Ahojte prosim vas o rady,mala som s priatelom nechraneny pohl.styk 13.6 2010 a uzila som asi pol hodinu po styku Escapelle.uz predtym som ju raz uzila davmejsie a prislo mi do 5 dni krvacanie.No teraz je uz 24.6 a stale sa nic nedostavilo =(.. Obcas mam este mensie bolesti v podbrusku ako pred menzesom no stale nic neprichadza,aj akne sa mi zacalo robit co sa u mna stava pred tym nez mi ma prist menstruacia.No stale cakam a nic.Myslite si ze mozem byt tehotna ked som ju uzila pol hod po styku?a vlastne normalny menzes mi mal zacat 22.6 tj pred dvoma dnami.Mam este pockat ci pride alebo aky je vas nazor?prosim poradte mo preco to moze byt ze raz mi prislo krvacanie a teraz nue =(..mam strach.dakujem

isabella

misheliiik, ked ti to meska, sprav si tehotensky test, ked bude negativny aspon vies, ze to meska zo stresu, alebo prave kvoli escapelle, predsalen su to hormony...

isabella

misheliiik, ked ti to meska, sprav si tehotensky test, ked bude negativny aspon vies, ze to meska zo stresu, alebo prave kvoli escapelle, predsalen su to hormony...

rew

misheliik> ked som raz brala escapelle, menstruacia mi prisla v normalnom case. bud kludna, stresovat zacni az ked ti to bude meskat ;)

misheliiik

no ja som si dala vypocet plodnych dni na nete a maka som od 2. do 10. juna a nehoda sa stala 13twho...

whee_ee no nespravil sa do mna,mozno troska len mu tam uniklo ale to skoro nic..uplne malicko..a dal to potom von vsetko..len mam strach ze z tej trosky...

Simona_Dul

Whee_ee to som netusila, ze len 84% je uspesnych. Takze misheliiik, pockaj tych 5 dni a ak nic, sup to k doktorke. Ale snad bude vsetko ok.

whee_ee

"Keď ste už užili ESCAPELLE, odporúča sa, aby ste asi o tri týždne navštívili svojho lekára a uistili sa, že tableta ESCAPELLE účinkovala. Keď vaša menštruácia mešká viac ako 5 dní alebo je nezvyčajne slabá alebo nezvyčajne silná, skontaktujte sa čo najskôr so svojím lekárom. Ak ste otehotneli aj po užití tohto lieku, je dôležité, aby ste navštívili svojho lekára."

"Väčšina žien bude mať normálne krvácanie v očakávanom čase, ale niektoré ho môžu mať neskôr alebo skôr ako zvyčajne. Až do nasledujúcej menštruácie sa môže u vás vyskytnúť tiež nepravidelné krvácanie alebo špinenie. Keď vaša menštruácia mešká viac ako 5 dní alebo je nezvyčajne slabá alebo nezvyčajne silná, skontaktujte sa čo najskôr so svojím lekárom."

"ESCAPELLE zabráni asi 84% očakávaných tehotenstiev, keď sa tableta užije v priebehu 72 hodín (3 dni) po nechránenom pohlavnom styku."

z príb. letáku...

whee_ee

escapelle nie je 100 percentný, hlavne ak si mala plodné dni a spravil sa do teba... skús test, budeš kľudnejšia...:D

a radšej sa chráň počas styku ako potom escapelle, organizmus z toho blbne parádne.. máš rôzne možnosti - prezervatív, pharmatex, horm. antikoncepcia atď...;)

Simona_Dul

No tak vidis, vtedy si bola mimo z krvacania, teraz z toho, ze sa nic nedeje. Ono ti to vazne rozhodi cely organizmus, myslim, ze mozes ratat aj s tym, ze menzes tento mesiac nedostanes, alebo ano ale v uplne iny den, tyzden. Tehotna nie si. Ale ak chces mat uplnu istotu, chod lekarke, nech ti zoberie krv. Alebo jednoduchsie- kup si test.

misheliiik

nie nevracala nic len proste sa bojim krmed prvy krat ked som ju uzila tak do 5 dni mi to zacalo a vtedy si pamatam nemala som to dostat a bola som v soku ze co to,lebo som o tom nevedela..len teraz som cakala ze to pride a nic a bojim sa ze ked to neprichadza som tehotna

misheliiik

nie nevracala nic len proste sa bojim krmed prvy krat ked som ju uzila tak do 5 dni mi to zacalo a vtedy si pamatam nemala som to dostat a bola som v soku ze co to,lebo som o tom nevedela..len teraz som cakala ze to pride a nic a bojim sa ze ked to neprichadza som tehotna