Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do koľlko EUR sa da zaobstarať dovolenka? BUL/CHORV

lost

Treba urobit negativnu reklamu na dany hotel.

www.tripadvisor.com

Aby mu nenaleteli ostatny, a tak isto, treba si o danom hotele vyhladat informacie, ujo Google a ine stranky pomozu. Jednoznacne neverit "slepo" LEN tomu co povie manazer cestovky.. Research, je velmi dolezity, vzdy a vsade, vzdy :)

bodkociarka

Ja som bola minuly rok v Egypte vo 4* hoteli a take nieco sa casto nevidi-smrad, spina, bordel. To uz tie internaty v BA su vazne spicka oproti tomuto!!!! Takze tiez som toho nazoru, ze Egyptske /a tiez niektore ine hoteli v inych africkych,azijskych krajinach/ tie hviezdicky neviem za co dostavaju a tie 4* sa vyrovnaju niekedy velke NULE.
Pekne obrazky bublifuk1, realita je vsak castokrat ina, staci si zapnut markizu a pozerat kolkokrat sa tam stazuju ludia, za co zaplatili a co im bolo nasledne dane. Tolko o tom. Europa-ci je to len biedne Bulharsko-ponukne v ramci ubytovania iste viac.
S Bulharskom neviem ako to je, ale pred 4mi rokmi som bola v Chorvatsku a vyslo ma to na 130eur. Treba sa informovat priamo v agenture, niekedy vedia ponuknut uzasne veci za perfektne ceny. Lenze ja som tam sla koncom juna (takze nie v hlavnej sezone jul-august)

soffa

len za 80?dajak sa mi nezda,nechcem sa hadat,ale to by som od toho vela neocakavala.kamoska bola v Chorvatsku za 150eur,ale to ich vysadili niekde na dedine,kde nebolo nic len ten penzion,na okoli len more.ziadna zabava,ziadna krcmicka,nic!to je len pre takych 65rocnych(teraz nechcem nikoho urazil,lebo podaktori 65 rocni su aktivnejsi)kde odbije 21hodina a ide sa spat.podtrebuju klud,aby ich nikto a nic nerusilo

mate59

ja som ako študák chodil do BLG vlakom,vždy som mal ležadlo alebo lehátko,tam som si našiel ubytovanie v súkromí,raňajky mi robila domáca pani,cez deň strava na pláži,ovocie,zelenina, večera v reštike a bolo to super,rád spomínam,pre študenta najlacnejšie.Na vlak bola zľava.

afdasdfas

presne tak o komfort mi až tak nejde, vravim že sme nenaroční, a preto si chceme čo najlacnejšie vybrať dovolenku. bolo by to super ak by sme sa vošli aspon ubytko, autobus a tie všeljake poistenia do tych 180/200 eur...plus stravu pri najhoršom si tam spravime...ved napr. v bulharsku su take ceny ako tu či sa mylim?

dobra vila

Ano, mali v tom vsetko - bus, polpenziu a ubytovanie. Myslim v dvojhviezdickovom hoteli... Co je relativne jedno, ked si vezmes fakt, ze 4-hviezdickovy niekde v Tunise, ci Egypte sa vyrovna tak 1-hviezdickovemu tuna :P.
Ja vidim sem-tam cez vikland dobre ponuky do tychto krajin, ale ja by som do Bulharska nesla nikdy... to uz skor to Chorvatsko, ale to je financne narocnejsie. Ale do tych 200 eur to mas v pohode, ak nepotrebujes palac, ale staci ti nejaky skromnejsi apartman atd.

asdfad

a v tych 80tich je aj cena za autobus? to sa mi nezda...no ja by som chcel tak nejak do 200 eur či by sa dalo. ubytko cesta a polpenzia, ked nie tak polpenzia by nemusela byť....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do koľlko EUR sa da zaobstarať dovolenka? BUL/CHORV - Fórum - ZDRAVIE.sk