Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strata libida?

Príspevok v téme: Strata libida?
peter798

Dobry den, neviem ako to presne nazvat. Uz 3 tyzdne nemam vobec chut na sex. Nic ma nevzrusuje a ked mam ist na to s partnerkou tak si musim dopomoct sam a aj to nie vzdy vide. Najhorsie na tom celom je to ze za 25 rokov zivota sa mi nic take nestalo a vsetko bolo v poriadku. Mozno az prilis som sexualne zil a odrazu zo dna na den zlom a nastal takyto problem. V partnerke chyba nie je, uz ma totiz nevzrusuju ani ine partnerky. Inac som aj poslednu dobu stale unaveny a pritom nevykonavam ziadnu mimoriadnu fyzicku aktivitu. Neviete cim to moze byt?

peter798

pytam sa hlavne preto lebo pred dlhym casom som zacal dostavat bolest akoby v bedrovom klbe a ta sa sem tam vrati, dalej kamarat cosi taral ze ak som unaveny a nemam erekciu ani chut na nic, co zial je pravda ze prestava ma vsetko bavit, ze sa moze jednat o nejake vazne ochorenie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.