Je to bulímia?

Buli12

Tak skúsim kúpiť ten chrom uvidím ako to potom bude. Zle no niekedy aj áno a napriek tomu, dokážem ďalej jesť. Takým tempom zo mňa bude moletka :(...Preto som aj usúdila či to náhodou nie je bulimia, lebo aj napriek tomu, že už mi je zle mám chuť jesť ďalej. Neviem čo to so mnou je. Stále mám pocit prázdneho žalúdka...

takk

nechybaju ti nejake vitaminy? zeby to telo chcelo takymto sposobom nahrabat? inac chrom v tabletkach pomaha proti pocitom hladu a chuti na sladke, za par korun to kupis v lekarni. Ale pozor aby ti nepredali nejaky marketingovy tah len s nejakou prichutou a dobrym obalom, co bbude stat 10nasobne viac:) obycjany chrom...
a nie je ti potom zle, ked zjes 8rozkov? jedz mensie porcie castejsie..

Buli12

Pijem dosť veľa tekutín, myslím, že v tom problém nie je. Ale ja som ustavične hladná. Stále!! Nemám nadváhu ani nič, ale v pohode zjem 8 rožkov za sebou, čokolády aj 3...a pod. Už som z toho zúfalá...Neviem si povedať DOSŤ :(C

zuzka1911

Aha, tak to potom bulimia nie je. To ja Ti neviem poradit, ale urcite tu na fore najdes temy aj k Tvojmu problemu ... Neviem, prejedanie/prezieranie alebo tak ...
Vela stastia :)
A mozno ani nemas problem, len sa proste dobre najes a zbytocne stresujes :)

takk

pred prichodom domov si daj nejake jedlo-jablko, croasant, hrusku...tym uz nebudes taka hladna a davaj si prestavky, nech sa ti stihne dostavit pocit sytosti...a nejes tolko zo smadu?hlad je prezleceny smad

Buli12

Tak ja zjem nadmerné množstvo, ale potom ho nevyzvraciam. Výčitky síce mám, ale nikdy by som to takým štýlom von nedala...Nevie niekto poradiť ako s tým bojovaať? Trvá to už asi mesiac a som z toho dosť nešťastná. Mám veľmi slabú vôľu a pokúšala som to už skôr vyriešiť, ale nedokážem to :(

luuska

Ty úsmev, čo to táraš. To je anorexia. Bulímia je konzumácia veľkého množstva jedla s následným pocitom viny a strachom z pribratia na váhe, spojená s následným vyvrátením skonzumovanej potravy.

zuzka1911

Ano, je to bulimia :(

Zapoj sa k nam do debaty, poradime :) Alebo, precitaj si ju celu. Tema "uz naozaj vevladzem"