Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hlieny

Príspevok v téme: hlieny
magda 57

Dobry den
Prosim o radu nakolko mam uz vyse troch mesiacov silny hlienity kasel.Navstivila som svoju obv.lekarku,ktora mi predpisala antibiotika nakolko som mala zapal a silny kasel na ktory mi predpisala kodynal neviem ci to bola dobra volba,lebo kaslet som neprestala a i napriek tomu ze som si kupila solmucol a pod.na vykasliavanie mam problem a trva je to uz neznesitelne dusivy kasel cez den ale aj vecer mam huste hlieny citim sa ako keby som bola plna hlienov.Prosim poradte mi.

Habbs

Mlieko je vysoko alergenne a zahlienuje,taktiez mliecne vyrobky.Ja som mal aj alergiu aj kazde rano plny nos a hlieny a najhorsie stadium stale zapal v krvi.5 mesiacov nepijem mlieko a nikdy som nemal teraz cistejsi nos ani ked vstanem.Na alergologii som uz nebol 4 mesiace a ani nejdem aj tak to bolo k nicomu.Berem kazdy den vitamin C priblizne 1,5 az 2 gramy.Posobi antialergicky.A pijem vela vody 3l-3,5l denne cistej.

zuzic

mozes mat alergiu aj nemusis...mne tiez stekaju hlieny niekedy viac niekedy menej, na alerg. mi nic nenasli takze ked je to uz moc zle moja doktorka mi nasadi atb co neni tiez bohvieaky napad...chod aj na tie alerg. testy mozno ty mas alergiu

heather890

Magda,
pytaj sa co najskor na pneumologiu...mala som podobny problem zaciatkom roka a velmi pomohla p. doktorka z plucneho...nedaj sa odbyt...povedz, ze chces vymenny listok a hotovo...namoze odmietnut...inac podas staznost na Urad pre dohlad nad zdravotnou starostlivostou...a toho sa obvodaci obavaju...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hlieny - Fórum - ZDRAVIE.sk