Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

soongrad

Ahojte, aj mna teraz v juli caka promocia, vidim, ze ste sa tu pustili do rozoberania toho, co je vhodne a co nie.:) Moj nazor je taky, ze najhorsie, co moze byt, su dlhe plesove roby a k tomu super nacancane a trblietave ucesy od kadernicky. Co sa tyka holych ramien, je to diskutabilne. Tiez si myslim, ze udalost ako promocia si vyzaduje nieco ine. Ja osobne budem mat saty hore uzavrete, takze ziadne hole ramena ani chrbat. Co sa tyka ich dlzky, tak su tak mierne nad kolena (nie ultra mini), co dufam nikomu nebude prekazat. A pancuchy urcite musia byt. A ked sa rozhodujete medzi lodickami a sandalkami, tak radsej tie lodicky. Btw, jedno z pravidiel tiez je, ze ak su odhalene ramena, mali by byt aj nohy (sandale) a ak su zahalene, tak aj nohy (lodicky).:)

nacomeno

uh... ja budem mat kratke veru, a uz som zvazovala ze si dam k nim krasne sandalky..nuz ale kvoli tym silonkam budem musiet mat lodicky :)

promocie

Ja budem mat nakoniec dlhe satky, takze pancusky nepotrebujem, ale asi si ich dam, no a ku kratkym satkam rozhodne ano....

nacomeno

ahojte :) vidim, ze tu kecate o promociach...
ja by som mala jednu otazocku, mozno trosku odveci neviem.... myslela som si, ze na taketo udalosti su pancuchy, silonky nutnostou, ale videla som zopar fotiek kamosiek a skoro vsetky mali hole nohy..
nie je to neslusne? moc sa v tom totiz nevyznam a zvazujem ze by som tiez sla s holymi nozkami, len ci to teda nie je nevhodne, hm?:)

promocie

Ano mozes si urcit intenzitu nastriekania, do 6hod. to hnedne a po 12hod. ma clovek vysledny efekt na pokozke, a potom mu to vydrzi tych 10-14 dni.Co je super si myslim aj pre nevesty ak maju bielu pokozku.
Ja som fototyp 3 ale nestihla som sa pekne opalit a solarko nie, chodila som do neho, ale uz to odsudzujem...
A tie satky este neviem ci budem mat, mozno budem mat aj taketo, tie som si este nekupila, ale zajtra si ich pojdem vyskusat a uvidime :

-odkaz odstránený-

sun08

Ja to vidim tak,ze lioness poradila,pochvalila saty,popriala pekne promocie....promocie sa akoby od zaciatku urazila.

Je to jedno,ma pekne saty,urcite bude pekna a napr.ja ju za tie ramena neodsudzujem,ale ja by som si tiez na odovzdavanie diplomu zadovazila nejaku stolu,z materialu ako je ta stuha:)

promocie...to si mozes urcit intenzitu toho nastreku? potom daj vediet,ako sa to vymyvalo.

percento

ale nachapem naco, ked ona o to nema zaujem? A svoj nazor vyjadrujes opakovane, opakovane, opakovane/to sa mi zdfa ako hadanie/...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie? - Fórum - ZDRAVIE.sk