Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

lioness_01

percento, ja sa nehádam, ja len prispievam zásadami slušného spoločenského obliekania... nehádam sa, napísala som, že si môže prebrať pre mňa za mňa diplom aj v teplákovej súprave, ale isté pravidlá sú...

percento

lioness, nechapem naco si v tejto teme, ked zakladatelku vobec nezaujima tvoj nazor na bolerka. Pyta sa na opalenie, nie na bolerka. Si velmi neprijemny, hadavy clovek.

lioness_01

promocie ?????? to som napísala, že taká nevesta je pre mňa prijateľnejšia? nie , ani taká pre mňa nie je prijateľná...

a whee_ee :) neboj sa, zas mám dosť rozumu na to aby som vedela, že v živote sú aj dôležitejšie veci, ale tak otvorila sa tu takáto nedôležitá téma, tak na ňu reagujem... :)

promocie

Asi sa pojdem dat nastriekat do solarka.Vydrzi mi to 10-14 dni a mam nastriekane rovnormerne cele telo a nemusim sa trapit oranzovymi flakmi.Stoji to 20 eur a mam zaruceny odtien aky chcem a nebudem oranzova :-)
Ake samoopalovacie mliecko?
Neviem preco sa tu zacali riesit bolerka,nechcem ist v ziadnych vyzyvavych satach, to by som si nedovolila, ale na satach bez bolerka nevidim nic zle.Tak ako pri neveste ked ma v kostole odhalene ramena.

sun08

Promocie,podla mna teraz miesas etiku a etiketu.aj ked to je zas diskutabilne.

chcem sa spytat,tie saty si objednavala priamo z tej stranky,ako dlho ti sli.
inak k teme...citala si temu samoopalovacie mlieka?mna tam celkom zaujal jeden krem.

whee_ee

lioness, prepáč, ale vieš liezť na nervy :D:D veď počkaj, ako možno ešte ostaneš v živote prekvapená, takýmto typom ako si ty sa to stáva... neprajem ti nič zlé, necháp to tak.. :D:D len potom možno pochopíš, že nie je najdôležitejšie ohovárať a riešiť bolerká :D:D:D

promocie

Ale pre Teba je prijatelnejsia nevesta s bolerkom, ktora co chvilka porodi a mozno tam nie je laska, kadial chodi tadial spava s chlapmi ako mile dievca, ktore si berie svojho prveho sexualneho partnera s odhalenymi ramenami, nie?

promocie

Dnes som bola na svadobnom obrade a nevesta mala taketo saty :

www.mojasvadba.sk

Je to slusne, veriace dievca a vobec mi nepripadala polonaha.Ja neviem ale pripada Ti polonaha?
Ja si aj tak myslim, ze ak sa mlada baba vydava v 4 mes. tehotenstva, len kvoli dietatku a ma oblecene bolerko a ina ktora si priatela berie z lasky a ma odhalene ramena, ze je to ovela lepsie ak sa na to pozerame z hladiska viery.
Alebo ty pojdes radsej zahalena po zuby a s bruskom ako odhalena ramena a brat si svoju lasku?

lioness_01

fakt sa asi nechápeme, lebo ja hovorím o aktuálnych spoločenských pravidlách :D a holé ramená a klobúk je značný rozdiel :D
prebehni si túto tému ešte raz, jedna kočka tu dala link, kde je napísané presne to isté čo sa ti tu snažím vysveliť, a neni to link z doby kamennej :D