Ako docielit peknu farbu pod saty na promocie?

lioness_01

iba že by sa Bratislava považovala za dedinu :D moja... :D ty si trubka :D toto bol fakt záder s tou dedinou :D

len tak.

spolocenske pravidla sa menia tiez, kolko muzov nosi na plec klobuk? A pred tym muz nemohol ist na spolocensku udalost bez neho, bola to etikta, ale dnes je to ine. Vazne otvor oci, stavim sa ze byvas na nejakej dedine:)

lioness_01

neviem čo sa tak štorcujete niektoré, sú to proste pravidlá spoločenského obliekania sa, ktoré nezmeníte , a už vôbec nie tým, že sa tu budeme o tom vadiť... jednoducho, pravidlá existujú, sú na to aby sa dodržiavali, kto ich nedodržiava riskuje faux pas alebo minimálne to, že v očiach druhých bude vyzerať ako primitív, ktorý nevie čo sa patrí a čo už nie.

bolerká, krátke kabátiky, krátke saká a štóly boli vymyslené práve na to, aby tam kde sa nepatrí ísť s holými ramenami sa príležitostne použili a potom sa zase dali ľahko odložiť (ak to už nevyužaduje situácia)... ja ťa naozaj nenútim obliekať sa podľa pravidiel, napísala som, pre mňa za mňa choď na spoločenské akcie aj nahá, vo vreci, alebo v teplákoch...je to na každom osobne, ako si pravidlá slušného správania a obliekania osvojí alebo neosvojí...

katka...

Ja uz len tolko, ze ani s tym kostolom to nie je vsade rovnako. Minuly rok som bola v lete na 3 svadbach a ani jedna nevesta nemala bolerko, ale hole plecia a farar ich nevyhodil. :)

lioness_01

a neviem kedy to "kedysi" bolo nepredstaviteľné ísť na stužkovú v krátkych šatách, pretože moja krstná ktorá maturovala v roku 1988 mala krátke šaty na stužkovej a pri pohľade na jej fotku zo stužkovej musím skonštatovať, že krátke šaty nad kolená malo 95% dievčat, tak neviem kedy to bolo to "kedysi"...

lioness_01

len tak - všetko to čo si napísala je sv. pravda, ale my sme sa tu nebavili o módnych trendoch, ktoré sa menia ale o spoločenských pravidlách v obliekaní, ktoré stále platia. a bohužiaľ, aj to s tým kostolom a svadobnými šatami bez bolerka platí stále, a nie je to o mojich "zatvorených očiach"... ale tak rozumiem, podľa toho čo si napísala, si zrejme nepochopila, že sa hovorilo o spoločenských pravidlách v obliekaní a nie o módych trendoch, inak súhlasím zo všetkým čo si napísala, je to tak...

len tak.

lioness, aj podla toho co si napisala ze do kostola nemozes ist s odhalenymi pleciami si trochu mimo. Kedysi bolo nepredstavitelne aby sa slo na stuzkovu v kratkych satach, teraz 70percent mladych zien ma kratke nad kolena a je to uz normalne. Pred 10rokmi sa na promocie nosili "tortove" korzetove saty, ked teraz niekto tam pride obleceny, tak vycnieva z radu a nesedi to tam. Takze moda, aj doba sa posuva, otvaraju sa nove dvere v obliekani a plati to aj pre spolocenske udalosti, Kedysi zena musela mat rukavicky k spoloc. satam a teraz? Mozno tak jedna zo 100 ich na plese ma. Tak otvor oci:)

lioness_01

zád sa ti že sa hádam? diskusia a iné názory neznamenajú automaticky hádku, prečo si toto ľudia zamieňajú?

ja som ti zase napísala pravidlá, ktoré existujú a je vhodné ich dodržiavať, a tiež svoju skúsenosť zo včerajšej promócie, kde sme sa dobre zabavili na vykúkajúcich stehnách s celulitídou, prsiami vytlačenými z korzetu tak, že fotografovi sa na 100% dievčina asi ani nezmestila do záberu :D , na polonahých babách, na šatách ako na pláž , prípadne na narodeninovú párty, a nohavičkách jednej slečny, na ktoré sme mali výhľad po celý čas ... :)