Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Avene Couvrance tekutý krycí make-up alebo La Roche Posay Toleriane

Príspevok v téme: Avene Couvrance tekutý krycí make-up alebo La Roche Posay Toleriane
KATE998

Potrebujem poradit.Rozhodujem sa medzi : Avene Couvrance tekutý krycí make-up a La Roche Posay TOLERIANE FLUID.Ktory je lepší a dlhšie vydrží??Mate niekto skusenost s tymito make upmi? Plet,mam skoro bezproblemovu,sem tam sa objavy pupiak,ale mam popraskane žilky na tvary.Zatial používam loreal infallible a max factor lasting performance no už chcem zmenu...a ešte používam Affinitone od Maybelline,je dobry,pekne zjednoti plet ale neni odolny voči dotyku.Dík za príspevky

Malinofkaa

Ahojte,
dnes rano som skusala prvy krat makeup od Laroche Toleriane, nasvetlejsi odtien 10 no bola som zhrozena z toho odtiena, zdal sa mi do zlta...tak som sa rychlo odlicila a pouzila doterajsi Dermacol 24h... mozno som len spanikarila musim ho odkusat na dennom svetle ci sa fakt prisposobi ako sa na nom pise. a tiez ked ho tolko ludi chvali, tak nechapem ze to u mna takto dopadlo :D

kuki83

ahojky kate, ja som mala prednedavnom s pletou dost problem-akne ktore som nikdy predtym nemala, podla mna som chytila alergiu na nejaky pripravok. Liecila som sa z toho pripravkami DUCRAY /keracnyl cistiaci gel a keracnyl plet. krem s poly hydroxy kyselinami/ - ktore fakt pomahaju, teraz mam opat plet ako babatko !! a teda potrebovala som si kupit nejaky make up, aby nedrazdil - teda LRP toleriane - vyborny, a teraz som si po dvoch mesiacoch este dokupila avene tekuty Couvrance - vyborny opat / tieto dve znacky su naozaj kvalitne /. U avene na krabicke pisu, ze dlhsie vydrzi.

liv99

Avene Couvrance je make up silny, prekryje vsetko, je tazky, urcite neodporucam na leto, ale inak velmi uciny. Skor La Roche-Posay, skusenost mam len s UNIFIANCE a u mna uplna spokojnost.

zuzu....

ahoj reagujem na tvoj prispevok, rozhodne doporucujem la roche posay ja ho pouzivam a je velmi dobryyyy.....a tiez pouzivam loreal infalible a tak to miesam dohromady, z kazdeho trosku, popraskane zilky mam trosku na nose ale je uplne super a uz ho mam asi skoro rok a to sa make upujem kazdy den.....je vazne super vrelo doporucujemmm.....:)))))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Avene Couvrance tekutý krycí make-up alebo La Roche Posay Toleriane - Fórum - ZDRAVIE.sk