lubim svojho chalana ale milujem uz dva roky ineho

Príspevok v téme: lubim svojho chalana ale milujem uz dva roky ineho
babe_girl

pred mesiacom som sa dala dokopy s chalanom ktoreho som spoznala ale dva roky milujem uz ineho ale s nim to nebolo nikdy realne neznašal ma a bol ku mne blby zrazu sa zmenil je iny človek po dlhej dobe som ho zase stretla a citim že ho ešte stale milujem a ce byt so mnou kamoš necem ubližit mojmu chalanovi bo ho mam rada ale tamteho staci ekd vidim iba chvilu a uz som hotova tamten je dokonalosť vo všetkom a newim co mam robit nedokažem byt kamoška ani ked velmi cem

pearlska

riad sa svojim srdcom, kašli na rady... musis sa vedet sama slobodne rozhodnut a nie pytat si rady.. Viem na vela veci treba radu ae čo sa tyka citov nikto nemoze vedet ako citiš ty ako on a čo je tam... taše mi ti taško asi pomozeme... ae jedno si zapametaj neopuštaj Niekoho koho lubiš kôli niekomu kto sa ti pači...:)

nikki.7

Podľa tohto tvojho vyjadrovania,by som v prvom rade puvažovala nad tým,či sa viem vôbec vyjadrovať,pretož etvoje odpovede, ty pu:henten,tamten,cem a neviem aké nezmysli,si naozaj len pubertiačka a neviem prečo sa zaoberáš týmto.Rozíď sa zo súčasným priateľom,daj sa dokopy s "tamten" a uvidíš,že to dlhú kariéru nebude mať,pretože sa ťa už určite aj nabažil.Chlapi vôbec nemajú radi,keď sa im ženy vnucujú.A tým,že si mu vyvolávala,si sa mu len vnucovala.Zachovaj sa na cvhlíľu ako pravá dáma a uvidíš.

babe_girl

ale ja už takto nevladzema a važne mam svoj vek je to tažke tamten ma strašne namotal na začiatku až pootm bol blby ale mal asi prečo ale nedokažem na neho zabudnut

millli11

Podla mna moze mat kludne nad 18 rokov. Ved aj 30rocna zena, ked sa zalubi sa moze spravat ako pubertacka. Spravne by si mala ostat s tym, s ktorym chodis teraz. Ten 2. bol k tebe blby a pochybujem, ze by sa jeho spravanie k tebe zmenilo. Ak nie hned, po case urcite by sa k tebe choval opat blbo. Ale zase ak by si mala klamat a podvadzat sucasneho frajera, to sa s nim radsej rozid a daj sa dokopy s tym, koho milujes. Ale tiez si myslim, ze chvilu si bude s tebou uzivat a potom sa na teba vykasle. Trochu ti aj rozumiem, tiez som niekedy milovala niekoho, kto nechcel mna a chcel byt len kamarat.

kajka01

moja zlata, ale po mesiaci nemozes milovat na zivot a na smrt...mas nejake skreslene predstavy o vztahoch
vztah sa ma vyvijat postupne...teraz si (mozno) zalubena a postupne by sa to malo prehlbovat
prepac vobec mi nepripadas na 22 ročne dospele dievca, skor by som ta tipla na nejaku pubertacku

jajka001_

rozid sa s tym co s nim chodis, zacni chodit s tym co ta nechcel a uvidis ze do mesiaca ta posle prec a vysmeje ta, potom budes plakat a vypisovat ze aky je svet zly...ale vazne, rozid sa s nim, ked ho nelubis.

babe_girl

mam 22 a je to aj tak hrozne bo pri mojom myslim na tamteho pri vsetkom takze mam sa chut zabit cem strasne tamtehoa newim co robit

kajka01

podla teba to je fer voci tvojmu priatelovi?? ja myslim ze ani nie a nechapem naco si s nim mesiac je este kratka doba nemoze to byt nic vazne...ked mas v srdci ineho samu seba neoklames...takze bud vyciarkni zo zivota uplne jedneho alebo druheho..nikto ti tu neporadi presne co mas urobit