Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikonove vypchavky

cappy_

no njalpesie su uz podprsenky ktore maju vo vnutri vlozene tie silikonove vypchavky.....ja som si kupila jedni z newyorkeru...a ma iba minimum toho gelu vo vnutri...ale tak pekne zvdihla prsia..ze aj keby som si dala 2 vypchavky do inej podprsenky tak to tak neurobi...tie silikonove vypchavky co sa vkladaju nemaju taky efekt vraj...

Simona_Dul

Nie je zaco :) ved jasne, kazdy si pomoze ako moze a hlavne ako chce.
Je skvele, ked si sa zmierila so sebou, taka aka si. U mna je zase ten problem, ze na sebavedomi by mi pomohlo zmensit trocha prsia, o take cislo.

Ak este nemas deti, tak po porode uz nebudes potrebovat vypchavky- kazda mamicka mi hovori, ze sa jej zvacsili. Ja sa toho bojim, ale ty sa tes :)

klokan

dakujem :-) no na internete som nasla ze je viacero roznych druhov aj velkosti. ja si nehccem s nimi nic dokazovat,mam 25 rokov a prsia take jednotky.kedysi som mala z toho trocha komplexy pokial som si nenasla muza ktory ma naucil aby som sa mala rada taka aka som. len obcas mam taku chut aby sa moj vystrih trocha zvecsil, tak preco si nevypomoct neskodnymi vypchavkami. urcite lepsie ako si lahnut pod noz.ale nikomu nic nezazlievam :-)

Simona_Dul

Moja kamarátka ich používala. Do niektorých podprseniek- do toho otvoru na vypchávky- sa jej nezmestili, do niektorých nie. Neviem či sú robené na veľkosti, prosto musela ich nosiť aj len tak v podprsenke vložené. Nič nevypadávalo, len jej vadilo, že si musela dávať len tie podprsenky, kde sa zmestili a aby jej tak nebolo trápne, keď sa vyzliekala pred frajerom. Potom ju to prestalo baviť a zmierila sa so svojimi prsiami :)

Simona_Dul

Ked si ich vlozis do otvoru na vypchavky v podprsenke, tak nie. Jedine, ze by si si ich vlozila len tak - to ked si tu podprsenku vyzlecies, tvojmu milemu nebude vsetko jedno, ked ti polovica prs vypadne na zem...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikonove vypchavky - Fórum - ZDRAVIE.sk