Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zalubila som sa a neviem, co je s nim

Príspevok v téme: zalubila som sa a neviem, co je s nim
millli11

Rada by som sa s vami podelila o moju situaciu. Pred par mesiacmi som spoznala jedneho chlapca. Vlastne pracoval s tej istej firme ako ja. Robili sme spolu len par dni, aj s ostatnymi kolegami, ale velmi dobre sa mi s nim rozpravalo. Problem vsak je, ze sme rozpravali vacsinou len o pracovnych ulohach a na bezne temy uz ostalo velmi malo casu, lebo vtedy bolo naponahlo a vela uloh v praci. potom sme sa este parkrat stretli, ale to uz bolo len ahoj a ako sa mas, ako vravim, bolo vtedy toho vela v praci. Teraz sa to uz upokojilo. Lenze posledne dni ho nestretavam, neviem, ci je chory, ci dal vypoved. Ja som si zrazu uvedomila, ze mi chyba. Pri tych pracovnych ulohach mi velmi pomahal, robil pre aj to, co nemusel, hoci som ho o to neprosila a ani on z toho nic nemal. Ked sme sa stretli, skoro stale pozdravil prvy on a tak sa na mna pozeral nejako inak, to nedokazal ziadny moj byvaly. Dokazal sa mi dlho (pokial sa dalo) pozerat do oci a tak dlho a intenzivne, ako som este u muza nevidela. Kolegyne si ma doberali, ze po mne ide. Lenze ja som vtedy hovorila, ze nie, ze je ho vlastne nepoznam. Teraz si kvoli tymto slovam trieskam hlavu o stenu. Je vobec mozne zalubit sa do niekoho, o kom skoro nic neviem? Neviem ani, ci niekoho ma, ci je volny? preto sa nechcem na neho vypytovat, ak by niekoho mal. Viem, ako sa vola a viem aj, ze byva niekde blizko mna, ale neviem presne, kde. Zatial sme sa vsak stretli len raz pri nasich domovoch. Zla zhoda nahod alebo to nechce osud, aby sme sa stretli? Ako docielit, aby sme sa stretli castejsie? Ma vobec o mna zaujem? Ked ma nepozval ani na kavu, pokial sme sa este stretali? Mozno to vsak bola moja chyba, ze vedy zapocul alebo mu niekto povedal, ze ho nechcem. Mozno nie, ja uz neviem. Vdaka.

serdzo

Tak ak sa neda hľadaj inú cestu ja som ju našiel na stránke vybornéj osoby a hlavne sa mi dostalo to po čom som tak túžil.Zadaj si do google sevalinka a prečítaj si jej stranku pochopiš že sú aj iné cesty ktoré ťa dovedú k láske po ktoréj túžiš.Vlastná skúsenosť

milli11

Mam vsak skusenost s istym byvalym, ze ak chlap nechce, je problem ho presvedcit. Lenze ak chce a len vravi, ze nechce, nie je problem ho presvedcit.

zuzusa

A čo by si to vzdávala, buďto iba rozpráva že nemá chuť, ako každý chlap, a v skutočnosti by chcel. Alebo potom buď mu kamarátkou a keď ten čas príde tak sa odhodlá a bude vedieť že si tu pre neho, len dúfam že mu to nebude dlho trvať.

milli11

Takze uz viem odpoved aspon na neco, co ma trapilo. Skratene, pri dalsej prilezitosti, ked sa nase partie stretli, som sa ho opytala na kontakt na socialnu siet. Potom som nabrala odvahu a mu napisla a opytala sa ho, ci na fotke je s frajerkou. On odpisal, ze nie, ze je to iba naj kamoska, ze na vztah nema teraz vobec chut. Neviem, ci mi to pomohlo, ale aspon nieco. Kedze vsak nema chut, tusim to musim vzdat.

zuzusa

No ja by som neriešila to či je zadaný alebo nie. Nič ti nepovedal tým pádom nie je, flirtovala by som s ním s kľudným svedomím. Veď ak by mu to vadilo tak by to povedal. A druhá vec verím tomu že by skôr prijal babu ktorá je na slovensku v blízkosti ako takú ktorá je v zahraničí a vidí ju raz za čas. Dievča ver si a skús ho pozvať na kávu alebo na niečo iné :-D Určite sa aspoň potom vykokce že čo a ako.

liana01

ved to som aj ja tak myslela...hrozne to riesi a vymysla kadeake scenare jak z filmu:D ja chapem ze sa nechces popalit, ale z toho co si o nom pisala mi ako sviniar nepride...moze byt zadany a nevie ako ti to povedat, lebo si mu v podstate ziadne rande nenavrhla tak naco ti to bude vravet, pride za tebou ze cau, mimochodom som zadany? ved si pisala preboha ze si sa s nim v pohode bavila, ze tvoji kamarati su jeho kamarati ci byvali spoluziaci, to ozaj nikto o nom nic nevie?:D alebo sa ho to nenapadne spytaj ked bude o niecom rec, alebo daka prilezitost, ze by si si nieco dala a skus zavolat aj jeho a popri tom mu povedz ze, "ale dufam ze to nebude vadit tvojej priatelke" hmm tak hadam by ti povedal ze nie ziadnu nemam, alebo ked povie ze jej to nebude vadit tak uz vies nacom si:D

jajka001_

podla mna by si ho nemala odpisat len preto,ze ma na fb fotku s nejakou babou. nic ti nespravil, nemate ziadny vztah, preco by sa mu nemohla pacit viac ako niekto s kym mozno ma a mozno nema vztah? nie je zenaty. nema deti. prilis riesis, odsudila si ho a pritom ho ani nepoznas.

milli11

Moznoze si iba hladal bokovku, kym ona je a pracuje v Cechach a domov chodi malokedy. Vlastne, ked si to vezmem, naco sa vobec trapit? Dobre, zalubila som sa, ale nemali sme vztah, cize som vlastne nic nestratila a zase, ak s nou nic nema a vazne chce mna, potom sa tiez nemam preco trapit. Musela som to vsak zo seba dostat, lebo ma to napriek tomu trapilo, lebo konecne vyzeralo vsetk v poriadku a opat prisla necakana rana a vy ako nezainteresovane osoby sa viete pozriet na vec z nadhladu.

milli11

Moznoze dobre vyzera na tej fotke, ale ja viem, sa da aj vystrihnut, ze by tam bol len sam. Ta zena moze byt hocikto, jeho naj kamoska, sesternica (hoci nepoznam nikoho, kto by sa fotil s rodinou, okrem manzelov a ich deti), zena, o ktoru ma zaujem alebo s nou mozno aj chodi, iba si mozno zabudol alebo nechce zmenit status. A mne sa na nom pacilo to, ze v praci okrem mna s nijakou inou neflirtoval, so ziadnou skoro vobec nerozpraval. Myslela som si, konecne nejaky, co neuhana za kazdou suknou. Ale asi to nebolo kvoli mne. Ale naco potom flirtoval so mnou? Pre nejake zadne dvierka, keby to s tou zenou nevyslo? Ti chlapi su strasni hajzli. Teda nie vsetci su hajzli, myslim tych, co nas zavadzaju a klamu nam. Vazne som mala pocit, ze sa do mna zalubil. Najskor dlhe pohlady, usmevy, bol mi stale nablizku, potom, akoby bol v rozpakoch, nervozny, praca mu nesla tak od ruky, skoro vsetko sa mu kazilo, ale to mozno bolo preto, ze citil, ze sa asi zamotava do podvodov a klamstiev, ale stale moze byt vsetko naopak a vazne o nic nejde, iba ja prehanam.

jajka001_

aaach ten fb :))) no co to moze znamenat? minimalne ze ma o nu vazny zaujem, alebo maju vztah, ktory ona nepovazuje za vazny natolko aby ho dala na fb (:)))))) jaaaj ano, vztah sa stava vaznym vtedy, ked si zmenis status na fb :)))
alebo mozno ze dobre vyzera na tej fotke :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zalubila som sa a neviem, co je s nim - Fórum - ZDRAVIE.sk