zalubila som sa a neviem, co je s nim

Príspevok v téme: zalubila som sa a neviem, co je s nim
millli11

Rada by som sa s vami podelila o moju situaciu. Pred par mesiacmi som spoznala jedneho chlapca. Vlastne pracoval s tej istej firme ako ja. Robili sme spolu len par dni, aj s ostatnymi kolegami, ale velmi dobre sa mi s nim rozpravalo. Problem vsak je, ze sme rozpravali vacsinou len o pracovnych ulohach a na bezne temy uz ostalo velmi malo casu, lebo vtedy bolo naponahlo a vela uloh v praci. potom sme sa este parkrat stretli, ale to uz bolo len ahoj a ako sa mas, ako vravim, bolo vtedy toho vela v praci. Teraz sa to uz upokojilo. Lenze posledne dni ho nestretavam, neviem, ci je chory, ci dal vypoved. Ja som si zrazu uvedomila, ze mi chyba. Pri tych pracovnych ulohach mi velmi pomahal, robil pre aj to, co nemusel, hoci som ho o to neprosila a ani on z toho nic nemal. Ked sme sa stretli, skoro stale pozdravil prvy on a tak sa na mna pozeral nejako inak, to nedokazal ziadny moj byvaly. Dokazal sa mi dlho (pokial sa dalo) pozerat do oci a tak dlho a intenzivne, ako som este u muza nevidela. Kolegyne si ma doberali, ze po mne ide. Lenze ja som vtedy hovorila, ze nie, ze je ho vlastne nepoznam. Teraz si kvoli tymto slovam trieskam hlavu o stenu. Je vobec mozne zalubit sa do niekoho, o kom skoro nic neviem? Neviem ani, ci niekoho ma, ci je volny? preto sa nechcem na neho vypytovat, ak by niekoho mal. Viem, ako sa vola a viem aj, ze byva niekde blizko mna, ale neviem presne, kde. Zatial sme sa vsak stretli len raz pri nasich domovoch. Zla zhoda nahod alebo to nechce osud, aby sme sa stretli? Ako docielit, aby sme sa stretli castejsie? Ma vobec o mna zaujem? Ked ma nepozval ani na kavu, pokial sme sa este stretali? Mozno to vsak bola moja chyba, ze vedy zapocul alebo mu niekto povedal, ze ho nechcem. Mozno nie, ja uz neviem. Vdaka.

milli11

Slak trafenie. Pred chvilou som znova pozrela na jeho profil. Vsetko ostalo nezmenene, teda stav nezadany. Ale zmenil si profilovu fotku, tusim mal tam asi 15 profilovych fotiek, ze teraz je na tej hlavnej profilovej fotke aj s tou zenou. Nedotykaju sa, aspon podla tych hornych polovic tela, co vidno, ale stoja pri sebe blizko a naklanaju sa hlavami. Pozrela som aj jej profil, nezadana, ale ona ho nema na ziadnej profilovej fotke a o ostatnych fotkach som uz pisala. Co by to mohlo znamenat? Nechapem, co to ma znamenat?

liana01

jeemine dievca ty to strasne riesis...take debiliny, preco by si nemala zabojovat, len koli fotke?? ved sa nemas preco strapnit, pokial ti on nepovie ze je zadany a pokial to nema ani v profile tak ho pokladaj za nezadaneho! a tak sa aj ku nemu spravaj, ved nemas predsa co stratit, rozmyslaj:) mozes kludne po nom ist a ak by mu to prekazalo, neboj sa, sam ti da najavo ze ta nechce, alebo ti povie ze je zadany, ved ty to nemas odkial vediet. ak nic nevravi a ani si to od jeho kamosov nepocula, tak je vsetko faajn nestresuuj:))

milli11

Pre SalinaTyrus a jajka. Dakujem vam za vase slova, velmi to pomaha. Najhorsie je nevediet, na com clovek je. Zas, ked to clovek nevie, je tam este stipka nadeje. Je to vsetko dost divne. Niektore komentare maju ako frajeri (postavicka ham ham), niektore ako kamosi chlapi z krcmy (bud ticho ty tam a nalej borovicku) a pritom v profiloch maju napisane nezadany. Preco si nenapisu, ze maju vztah? Teda, ak maju vztah a mozno je iba doberanie. Mala som z jeho spravania casto pocit, ze sa aj on zalubil do mna, ale teraz som z toho vsetkeho uplne mimo.

jajka001_

mozno preto, ze oni sa NECITIA byt zadani...aj ked su, aj ked maju frajerku, zenu, ak tam nie je taky hlboky cit, tak stale hladaju. a mnohi hlbokych citov schopni ani nie su. mozno mas smolu, mozno nemas nos na chlapov, ktovie, ale ty si ok a prajem ti najst si slusneho chalana co ta bude lubit. len bud sama sebou a ostan priatelska, nech ten chlapec zabojuje ak o teba stoji - a myslim ze ta druha je len kamoska ktora asi tiez len skusa kde co ulovi. laska je boj.

SalinaTyrus

milli
si zlata jak si pises sama sebe
no vies asi sa boja odpovedat aj mna by zaujimalo preco popieraju tu pravu lasku preco taja ??
asi si neuvedomuju ze my zeny spajame sex s citovvym vztahom ktory je pre nas mimoriadne dolezity asi sa to neda globalizovat preto je tu tisko

milli11

Preco nemozu chlapi hned povedat, ze su zadani, ked su zadani? Co sa rozpravam sama so sebou, nikto neodpovie, neporadi dakujem, ak by sa niekto unuval a odpisal?

milli11

Podme, napiste mi nieco, hoci, ze som koza, krava. Preco vzdy, ked sa do niekoho zalubim, zrazu sa vynori, ze niekoho ma? Ak odpocitam byvaleho a budem pokracovat dalej. Jeden mal priatelku, s ktoriu sa asi akoze prave rozisiel a zrazu sa k nej vratil, druhy bol dokonca zenaty, iba to zabudol povedat, ked ma pozyval na rande a potom som to hned skoncila, ked som na to prisla, dalsi sa zalubil do ovela starsej vydatej zeny s detmi, dalsi notoricky suknickar, ktory pretiahol skoro polovicu svojich zenskych kamosiek a dalsie sa chystal. Je to iba nahoda, smola, je chyba vo mne alebo som prekliata, ako zistim, ci nie som prekliata? Ved uz to vyzeralo nadejne, teraz neviem, ci medzi nimi nieco je a mam zacat byt k nemu chladna a odmerana alebo su iba kamosi a ja by som mozno zahodila skvely vztah pre podozrenie, co myslitte vy, dakujem?

milli11

Podarilo sa mi od jedneho jeho kamarata ziskat jeho prezyvku na socialnej sieti. Doma som si to pozrela, stav nezadany, fotky normalne, nic podozrive. Fajn. O par dni sme sa zase mali stretnut, nase partie, myslim si, skusim sa ho opytat, ci nepojde na kavu. V den stretnutia som zase pozrela na jeho profil. A sok! Zrazu mal tam odkryte (predtym sa nedali vidiet) dalsie fotky a na niektorych bol s nejakou zenou. Ak by bol zobrazeny na fotkach s viacerymi zenami, to by este slo, ale on bol zobrazeny iba s nou. Pozrela som aj na jej profil (zatial) tam mala dve fotky s nim, na jednej mu davala pusu na lice a niekolko dalsich kazdu s inym muzom, tiez niektorym davala pusu na lice alebo dievcatom. Ona pracuje v Cechach, sem tam pride domov, podla profilu. Komentare medzi sebou tam mali asi rok, typu, ty sa radsej neozyvaj, postavicka ham ham, a medzi tym asi dva komentare od inych ludi pre nu, kedy si uz niekoho najdes a prajem ti, aby si si niekoho nasla. Obidoch statusy vsak su stale nezadany, preco?
Prisiel den D, nase partie sa stretli, ona tam nebola, vlastne doteraz som ju nikdy nevidela s nami. Naladu som mala pod psa, ale snazila som sa zabavat, aby sa ma nikto nic neopytal.
Preto bol zo mna taky nervozny? Lebo sa mu zdalo, ze sa do toho zamotava? Myslela som si, ze som konecne po dlhsom case nasla niekoho, celkom normalneho, kto by mal o mna zaujem, ale tusim som sa mylila. Co si o tom myslite? Je to jeho priatelka alebo nie? Iba kamoska? Ak je, mam o neho zabojovat? Ale to asi nie, potom by som sa bala, ze ho dlaka kazda. Co potom znamenali tie usmevy a hlboke pohlady do oci na mna, nenapadne sa priblizovanie ku mne, ked sa akoze nepozeram? Zase suknickar? Kedy si uz aj ja niekoho najdem, bez toho, aby som trpla, co sa z neho vykluje? Som z toho uplne mimo a v ri... Citim sa oklamana, smutna a to pri tom este o ziadny vztah neslo, len mozno o falosny flirt.
Co mam robit, mam plakat, revat, kaslat na to, zistit viac, kedze mu stale pise na profile nezadany? Co by ste z toho usudzovali, dakujem vsetkym, co mi napisu.