Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako ste spokojne s depilacnym kremom Veet?

cappy_

jediny weet ktory aj funguje je taky sa mi zda ze fialovy za 4 eura s aloe vera...jediny ktory ucinkuje fakt vsade

slobodnaa

Je to sajrajt, v ktorom je strašne veľa chémie. To, že sa vám nevytvorí okamžite reakcia na pokožke, neznamená, že chémia v ňom obsiahnutá nepreniká cez pokožku do vášho tela. Žiletka a strojček, jednoznačne.

rew

mne sa nezdal nejak extra smradlavy, ale na moje chlpy tiez nejak nefungoval.. ale vzdy bol lepsi ako opilca.. a mala som ten 5-minutovy, 3-minutovy asi bude silnejsi.. ale na druhej strane.. mala som ho dlhsie na nohach.. tak neviem.. :) dam mu asi este sancu.. ale momentalne u mna vedu ziletky :)

nikki.7

Ja musím povedať,že som s Veetom nadmieru spokojná.Používam ten Veet do sprchy s hubkou a vyhovuje mi.Nemám po ňom žiadne červené vyrážky,ani podráždenú pokožku.Ale každý sme iný a takisto aj naša koža, každá znesie niečo iné.

cajik

podla mna veet strasne smrdi a skoro vobec mi nefungoval, strasny humus podla mna :) reklama pekne vyzera ale ked otvoris tubu tak hrozny smrad.. brr

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako ste spokojne s depilacnym kremom Veet? - Fórum - ZDRAVIE.sk