Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobá hnačka

Príspevok v téme: Dlhodobá hnačka
sára monet

Ahojte,
môj problém je nekončiaca hnačka, ktorá trvá už cca 2mesiace. Zvyčajne je sprevádzaná kŕčovitými bolesťami, prípadne bolesťou v pravej časti pod rebrami. Chystám sa k doktorovi ale vopred som sa vás chcela opýtať, či s tým máte nejakú skúsenosť a čím to môže byť spôsobené???
ďakujem za odpovede.

jujujuju

ahojte ja tiez dost trpim nemam to sice dva mesiace ale dva tyzdne a som z toho uz uplne mimo bola som u doktorky spravila mi vyter zajtra mam mat vysledky tak som zvedava...nasadila mi antibiotika ale neviem ci mi sedia... nikdy predtym som nic take nemala, neviem vobec cim to je, nejedla som pokial viem nic zle ...drzim vam palceky uzdravte sa

RNG

Hnacky su sposobene obvykle ako reakcia tela na toxiny v crevach. Toxiny su tam sposobene roznymi parazitnymi kulturami, casto ako nasledok otravy zamorenym jedlom.
-odkaz odstránený- hde popisujem metodu na odstranenie hnaciek, ktoru som oskusal aj na sebe, aj na mojej manzelke, ktora mala s tymto prtoblermy roky(hnackaa zapchatie na striedacku)

Inac vsetky ine traviace problemy sa daju riesit doplnkom enzymov, kyselin, vlaknin a probiotika

pasword

tak mozno ti poradim okrem lekara granulovany lecitin a budes mat pevnu stolicu asi cca tri dni ale ako prestanes brat znovu to iste a strava hlavne ci jes

pasword

tak to mas nieco podobne ako ja snazim sa upravovat stravu a raz pevna stolica potom hnacky a mam tlak vpravo a stale prelievanie criev

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobá hnačka - Fórum - ZDRAVIE.sk