Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infekčná mononukleóza

jedna

nie ze nepit, ale treba sa aj vyvarovat zvysenej fyzickej aktivite cca pol roka. inac, zrejme si uz rozhodnuty ze pit budes, lebo ziadny normalny clovek ktory si vazi svoje zdravie ani len nepomysli na chlast a nepotrebuje to tu riest, lebo bol o tom nalezite pouceny. takze mily ado ci maros, tvoj problem, tvoje rozhodnutie, tvoje zdravie, tvoj zivot, a v neposlednom rade tvoja pecen. apropo pecen- jedna sa o organ, bez ktoreho neexistuje zivot. takze ak ho dodzubes, v tom lepsom pripade si podas ruku so sv. Petrom, v tom horsom rovno s Luciferom :))

lenka345

aj moj priatel mal mononukleozu, ja som ju nastastie prekonala v detstve, ale pit ti neodporucam aspon nejaku dobu
moze ti to natrvalo poskodit pecen a to ti za ten alkohol fakt nestoji

lioness_01

áno, môžeš si vypiť, to ti nikto nezakáže, ale potom očakávaj že budeš mať problémy... normálny človek by si nevypil... zabávať sa dá aj bez alkoholu...

Well ti vysvetlil o čo ide v prvom príspevku

lioness_01

ado je asi to prvé čo si napísal, pretože ado a pisateľ tohto problému je podľa IP adresy jedna a tá istá osoba ale ado sa zjavne tvári, že je len "náhodný okoloidúci" :D

ado78

ja by som sa chcel spýtať že tiež som nedávno prekonal mononukleózu, mám 18 rokov a prichádzajú prázdniny. To znamená veľa akcí s priateľmi, kde nebude chýbať alkohol. Výsledky mám už v poriadku. Môžem si normálne s kamarátmi vypiť ?

Well

Ľudia, ktorí prekonali infekčnú mononukleózu, vykazujú vyššiu náchylnosť k cirhóze a karcinómu pečene. Na zníženia rizika je odporúčané nepiť alkohol, ktorý vznik cirhózy uľahčuje. V zriedkavých prípadoch toto ochorenie vyústi do chronickej únavovej choroby, keď príznaky mononukleózy trvajú viac než 6 mesiacov. Je to veľmi nepríjemné, ochorenie, keď sa jedinec cíti natoľko unavený, že vládze iba ležať, ale oddych mu neprináša zlepšenie jeho stavu

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekčná mononukleóza - Fórum - ZDRAVIE.sk