Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

leninov pes

aj ja chcem mať 17!!
haha mam 33 a hadaju mi 20 pri najlepšom 23. Buď štastna, že tak vyzeraš,mala som ten isty problem..

alenka_maxova

vyzerat v 17 mlado...nuz, mas to tazke v zivote dievca...Preboha! Trosicku vyraznejsi maku up ti pomoze pridat na veku, ale aj tak naco?? Bud rada za to, ako vyzeras a modli sa za to, aby si v 40. rokoch nemala problem vyzerat mladsie..

Joo

:-DD .... no tak to je skoda ,ze LEN mlado vyzera ,keby BOLA mlada .... ten vek by mohol tu "otvorenu hubu" este ospravedlnit

lala21

Aj ja mám také jemné črty tváre, všetci si myslia, že aké dievčatko, no keď otvorím hubu... :P a tiež mám také jemné dlhé dievčenské vlasy...ženskejšie vyzerám, keď si výrazne namaľujem oči načierno a vypnem vlasy do copu ;)

Bulletka

Ja som na tom podobne - s tým rozdielom, že mám už 19 :D je pravda, že občas mi mladý výzor lezie na nervy, ale väčšinou to beriem ako prednosť :) každý je taký, aký je :)

pozri-

...ja som o svojom vyzore uz pisal v inej teme-ale napisem jednu historku ktora sa stala mojej kamoske ked ju viedol manzel rodit do porodnice...
on bol od nej vysoky a ona zasa bola pri nom nie len postavou ale aj tvarickou ako dievcatko-no a ked dostala bolesti/cakali uz druhe dieta/viedol ju do nemocnice a ked sa vchadzalo do nemocnice vpravo bolo zenske a vlavo decke oddelenie-no jasne ze on siel smerom na zenske oddelenie a vratnicka za nim kricala-PANE KDE IDETE S TYM DECKOM-DECKE JE NA DRUHU STRANU/vtedy este aj bola zima takze na kamoske nebolo vidiet ze je tehotna-lebo mala kabat/manzel len zakrical ze to je jeho manzelka a ma porodne bolesti...
potom sa kamoske ta vratnicka prisla ospravedlnit

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vyzerám mlado - ako dievčatko - Fórum - ZDRAVIE.sk