vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

Inner

ja mam 23 a su ludia, co mi dokonca tipuju 16... a mam problem si kvoli tomu najst pracu, kedze neposobim tak seriozne, ale skor ako dieta... ale zeby ma to az tak trapilo sa povedat neda :-)))

Alexxxa

A ešte som zabudla dodať že črty tváre nezmeníš žiadnym mejkapom. Čiže keď máš až príliš jemné črty tváre tak ich nijako nezmeníš.

Alexxxa

Ja mám presne podobný problém. A to mám už 18 aj pol. Nikto mi netipne viac ako 15. Maľujem sa len tak že si zvýrazním mihalnice a pery. Mejkap vôbec nepoužívam. Načo aj však mám peknú pleť. Že vraj čierna farba na vlasoch pridáva roky. No neviem. Myslím že čierna by sa mi nehodila takže zostávam verná svojej svetlohnedej. Však vďaka tomu si originálna. Treba sa s tým zmieriť. Dobre viem o čom píšem.

casanta

Bud rada, ze vyzeras mlado, kolké by za to neviem co dali. Malovanie a zmena ucesu moze prispiet k tomu, ze budes vyzerat trosku starsie, ale uzivaj si mladost bez malovania, ked budes ovela starsia, budes to potrebovat, aby si zakryla stopy casu.

goccia

mne takisto tipuju aspon o 10-14 rokov menej, a ako starnem, tak sa ten rozdiel stale zvysuje. ani partnera som nikdy nemala starsieho. uz mavam aj sama pocit, ze mam fakt menej rokov ako v skutocnosti. ale uz som sa s tym zmierila.

myslim, ze v zivote sa budes musiet popasovat s horsimi vecami ;-)

Pupppy

Hmmm precitala som si zopar prispevkov. Inak vam sa to povie ze mame byt rady. Lenze nie je to ani zdaleka prijemne ked mladu zenu porovnavaju k decku.

mrraa

nemyslim size hormonalna porucha,dotycna co to napisalaasinevie co to je,cim trpis ty to su len geny,alebo dedicnostvyzerat mlado je len velke plus, ja si to vazimked s anemalujem,nechcu mi oredat ani cigarety a to tu v uk bolo od 16rokovmala som 26, teraz mam takmer 32 a problem ten istyhoc uz to je od 18rokov. casto s ama pytaju v obchode s oblecenim,ci mam studensku kartu to pritom uz mam aj dieta, potesi to,co sa trapit nad tym, tiez ma kedysi stvalo,ze som vyzerala na 12 ked som mala 17ale teraz ma to skor tesi,co krajsie moze zena pocut ako ked dostane kompliment,no nie?

:)))

sandy21 - prečo by mala mať pre boha zrovna poruchu ? a čo je "nemoderné" na vlnitých vlasoch ?? mám dojem, že poruchu tu máš akurát len ty (psychickú samozrejme...)