vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

:)))

Hehe, adolescenti by chceli vyzerať staršie a tie staršie zase mladšie. Každý chce len to, čo nemá :) Ja mám 23 a typli mi dokonca už aj 17 a vôbec mi to nevadí :)

Oriesok_

Ja mam 28 a vyzeram na 18 :-). Nikto mi neveri že mam 28. A je to lepšie ako zase vyzerať staršie na svoj vek :)

sandy21

mozno mas daky hormonalny problem, nedostatok estrogenu alebo tak. minule som v televizii videla jedneho chlapca, vyzeral na 5 rokov aj ked mal uz 25 - hormonalna porucha. zajdi za endokrinologom.
co sa tyka vlnitych vlasov- aj ja mam, ale pripada mi to hrozne nemoderne, pekne si ich zehlickou vyzehli a mas po probleme

zuzkas

dievčatko buď rada,že vyzeráš mlado!ja mám dcéru 10ročnú a 2 ročného syna a ľudia ktorí ma nepoznajú,tak sa ma pýtajú či som mala dcéru
v 8 rokoch :-),že teraz vyzerám na 18 :-)teší ma to a buď aj ty rada a vôbec sa nesnaž s niečim zostaršovať!!

princezna :)

Ahoj princezna :)
verim ti ze by si chcela vyzerat starsie pretoze aj ja , mna jedna kolegynka tiez vola princezna a to mam 26 a tipuju mi 16,17 rokov.sak co 10 rokov hore dole :) lenze mna to zacina vazne trapit, ze vyzeram tak mlado ako decko. aj kde urcite v buducnosti to ocenim, ze ked budem mat 50 tak mi budu hadat aj 35 :) ale som mlada zdrava zena a chcem vyzerat primerane na svoj vek. prvy dojem robi vela a vela a vsetci( keby 2 z 10 mi tak tipovali , ale mne z 10 10 tipne 17 rokov) si myslia ze som decko a aj tak ma vnimaju a zacnu sa tak so mnou aj bavit. pocas rozhovoru zistia ze nemam tolko kolko mi tipuju, ale uz ma to nebavi kazdemu to dokazovat, niekedy mi ani nechcu verit ze mam vazne 26 , a tie zaciatky su fakt hrozne, tie reakcie,uz som z toho nestastna. nie je to ziaden problem, su horsie veci na svete ale mna to vazne stve.a tiez si neviem poradit co mam robit ako vyzerat starsie, ja mam blond vlasy, som nizka, uz preto jak decko, ale aj ked sa obleciem elegantne a namalujem sa tak vyzeram ako zmachlena 18.tka. takze nie si sama, tiez ti neviem poradit , vlasy si nechaj , skus sa namalovat , oblecenie tiez robi vela. ja si chcem prefarbit vlasy na cierno tak som zvedava ci mi to vobec prida na rokoch.a mozno aj tak budem vyzerat jak decko. chapem ze chces vyzerat starsie ved ked budes mat 18 budes maturovat a ani ti nebudu verit, to nasere, tak mna to nasere, ked mam 26 , pomaly budem mat 30 rokov , a pojdem si kupit cigy alebo alkohol a budu pytat po mne obciansky, ako uz mi to nepolichoti ale po pravde urazi. ja sa s tym stretavam den co den ze vyzram jak decko, a uz som nestastna a neviem si rady.

mmdd

vy mate ale starosti. Kaźdy vyzera tak ako sa narodí. To len ĺudia neviem z akého dôvodu sa zaoberajú takymito ....nepostatnými vecami. iné je dôleźité. ... ćo máś v tej hlave.máś 17 zaoberaj sa tým ćo chceś v źivote dosiahnuť a čím byť šťastná.

Anita11

Mám 46, na koľko vyzerám si netrúfam povedať. Už sa mi ale stalo, že si mysleli, že moj 24ročný syn je moj manžel. Samozrejme mi to polichotilo. Nie je to problém, keď žena vyzerá mladšie na svoj vek, skor naopak. Vo všeobecnosti ženy starnú rýchlejšie ako muži, hlavne vo veku, keď majú malé deti - porody, málo spánku a veľa starostí, vtedy je to výhoda. To oceníš keď budeš staršia. Tiež mám 170cm, celý život som štíhlej postavy a mám tmavé vlasy, už len polodlhé, lebo na starších ženách dlhé vlasy nevyzerajú veľmi pekne, ale ty buď šřastná, že máš vlasy po pás, vlasy sú korunou krásy. Moj manžel ani teraz nechce, aby som sa dala ostrihať. Keď mi hovoria, že sa nemám priznávať k svojim dospelým synom, že to vyzerá, že som ich mala v 16-tich, neuráža ma to, je to už v mojom veku skor poklona.
Užívaj si to, za čo mnohé miňajú veľké peniaze, aby to mali. Staroba príde aj sama.
Inak "jemné" líčenia ti može dodať ženskosti, ale všetkého s mierou.