vyzerám mlado - ako dievčatko

Príspevok v téme: vyzerám mlado - ako dievčatko
Dievčatko :)

Mám 17 a do tváre vyzerám veľmi mlado - ako dievčatko (dokonca niektoré osoby ma volajú princezná). K tomu prispievajú aj moje vlasy, ktoré sú dlhé skoro po pás a vlnité (ale zbaviť sa ich nechcem!). Vlasy nosím rozpustené a nemaľujem sa. Ako by som sa mohla maľovať či česať, aby som vyzerala aspoň trošku staršie? Ďakujem za rady :)

zuzic

pre nu to moze byt problem. a ja to chapem ked ju nepoznane okolie neprijima lebo si myslia ze je dieta a pritom je uz skoro dospela

zuzic

kedysi som mala take vlasy:) boli nadherne vlnite dlhe kazdy mi ich zavidel:) a bolo mi strasne luto ich ostrihat ale ked si spomeniem aka bola haluz pri rozcesavani:D
pozri...moj brat ma frajerku a ta vyzera ako uplne dievcatko. je nizucka a aj do tvare decka a jemu sa prave take pacia:)
ale ked chces...ucesat take dlhe vlasky nie je sranda to poznam ale daju sa spravit ucesy aj z takych ktore ta zostaria no mne sa to nepaci...bud skrat alebo nos take pekne ake mas. malovat by som si dala mozno vyraznejsie linky dole a spiralu s tienami by som to neprehanala. a s ruzu by som tiez moc nedavala:) teda moj nazor...aby si vyzerala ked chces ako slecna ale nie ako teta:D

Dievčatko :)

Lenže ja ich skrátiť nechcem :D. Asi sa na to vykašem, čo už. Jedno pozitívum - aspoň nie som tuctová. Počkám si do tridsiatky, čo iné mi zostáva :)

Dievčatko :)

Teraz nechápem - čo s tými účesmi na google??? Ja mám úplne iné vlasy, omnoho dlhšie a vlnito-brčkavé :)