Fajcenie-Abstaky

Príspevok v téme: Fajcenie-Abstaky
Fajcenie

2 roky nefajcim
- citim sa lepsie takmer vo vsetkom
ALE
-moj zivot sa na nepoznanie zmenil
-kazdy den mam pocit ,ze mi nieco chyba
-prenasleduju ma myslienky
-vtedy som viac zil a prezival a menej hladel
-vtedy som sa tesil ze si zapalim , teraz sa tesim tak maximalne na to kedy nieco zjem ,ale aj ked nieco zjem tak ma to nenaplni tak ako ked som si zapalil
Mam pocit,ze ostanem navzdy zavisli a nic to nezmeni a uz nikdy to nebude take ako na zaciatku ,ked som este nefajcil.
Lieky som nevyskusal ziadne a mam pocit ze je to tiez len zavislost. Tak zaujimalo by ma ako to znasaju ostatny co sa rozhodli prestat .

lenkea

ahojte ja nefajcim 7 mesiacov, som na seba pysna. mam obcas chute, ale bojujem s nimi. fajcenie je humus, co ziskam, ked zase zacnem? zacala som cvicit a ked mam hrozne chute tak si hovorim, ze cvicenie a fajcenie nejde dokopy.drogu drogou...

aja 7

hm, maš pravdu..nikotin je droga, podľa niektorých obdorníkov ešte silnejšia ako alkohol..preto to ja neskušam, lebo viem, žeby som zasa začala..ako už veľa krát predtým...tak si to stále takto nejako zdôvodním a už ma to až tak neťahá..a pravdupovediac bolo by mi už aj ľúto tých peňazí..predsa len si za ne viem urobiť lepšiu radosť..a o zdraví ani nehovorím..predtým sok kašlala hned ráno..a teraz ani neviem, že mám pľúca..jednoducho musím súhlasiť s názorom, že fajčenie je mimoriadne hlúpy zlozvyk..a každý kto s tým skončí má môj obdiv, lebo viem aké to je ťažké..aspoň pre mňa to bola jedna z najťažších vecí v živote

Fajcenie

jajka001_- mam pocit ,ze som to uz prekonal , tiez som skusal a tiez mi to nechuti, smrdi...len asi ten nikotin je predsa droga

jajka001_

nefajcim sest rokov, sme tam ma este chyti taka tuzba po tom pocite ze idem si zapalit ale nie po cigarete , nie po tej chuti - skusala som zas fajcit alebo bolo to take hnusne ze uz na to vobec nemyslim, len ta trochu nostalgia ostava, ako za niecim davno minulym co sa uz nevrati
skus na to aj ty hladiet ako na minulost, nieco prekonané, pochované
najdi si v zivote ine veci, ktore ta budu naplnat

Fajcenie

Ahoj aja , no ja si hovorim to iste ,ze naco som vobec zacinal . Oo to je presne o tom , ze teraz na tom nevidim nic a naopak hnusi sa mi to ,ale som ten isty clovek , ktory to pred 2 rokmy miloval...preto asi vznika problem

aja 7

Cauko, ja nefajčím 3 roky a doteraz mám niekedy ešte chuť.Nezapálim si ale preto, že viem, že by som na tom bola zasa rýchlo závislá-čo nechcem. Prestávalo sa mi strašne ťažko, tie zbsťáky boli otrasné. Ale dala by som si. Myslím si, že keď už sa na tom bol závislý, budeš musieť abstinovať celý život..tak ako alkoholici. Ale nezačínaj, bez fajčenia je život podstatne krajší, ja si doteraz hovorím, aká som bola hlúpa, že som tolko fajčila a som veeelmi rada, že som prestala