Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja "puberta"

Príspevok v téme: Moja "puberta"
BEKY*

Ahoj :)
Mám 14 a pol. Myslím, že ešte nie som v puberte...teda- všetky moje kamarátky (dokonca aj mladšie) už majú prsia a niektoré dokonca aj menštruáciu...len ja tam mám také dve bodky :P ...majú možno centimeter...ale už asi pol roka nič...proste narástlo pol centimetra a koniec...Dosť ma to aj desí, veď ako hovorím, už mladšie dievčatá majú menštruáciu a ja ani len prsia..
...Som však chudá, možno to s tým súvisí....Mám 154cm a 33kg ....Poraďte mi prosím...

BEKY*

Ja viem, že u každého to je individuálne, lenže tým by som sa mohla uspokojovať keby som mala 12 a nie skoro 15...Fakt ma to štve (niekedy sa až hambím) ...
...snažila som sa pribrať, ale vzdala som to..proste sa to nedalo...a už ma nebaví byť takáto...a to o spolužiačkách ani nehovorím...
Sestra mala menštruáciu v 8-mičke...okolo mňa ani nešla :/

BEKY*

Ja viem, že u každého to je individuálne, lenže tým by som sa mohla uspokojovať keby som mala 12 a nie skoro 15...Fakt ma to štve (niekedy sa až hambím) ...
...snažila som sa pribrať, ale vzdala som to..proste sa to nedalo...a už ma nebaví byť takáto...a to o spolužiačkách ani nehovorím...
Sestra mala menštruáciu v 8-mičke...okolo mňa ani nešla :/

wonderbra

Beky, to je individuálne, kedy ti začnú rásť prsia a menštruácia. Ja som to mala tak ako ty, všetky spolužiačky už mali v 14tich prsia a menštruáciu a ja som ani nevedela poriadne čo to je:)
Naozaj sa nemusíš obávať, je to možno i tým, že si útlejšia, ale to sa napraví, v 14tich naozaj nie je dôvod na paniku.

johnik

niesom ziadny odbornik, ale podla mna to urcite suvisi z vahou, ved viem napr. ze anorektickam sa straca cyklus a prsia mas predsa hlavne tuk, a kedze z takou vahou musis byt sama kost a koza z coho by sa ti mohli tvorit prsia a mozno to chce cas, ale myslim ze bude problem v tej vahe

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja "puberta" - Fórum - ZDRAVIE.sk