Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hladam ta....

Príspevok v téme: hladam ta....
don patraze

ahoj , hladam dievca na vazne zoznamenie !!! som z BA mam 28 rokov som pohladny muz !!! mam par chyb.... malo rozpravam za to viem lubit !!!! byvam sam v BA na laurinskej ulici.... nemam nikoho rodicia mi zomreli uz davno.... sestra mi zije vo Finku uz 8 rokov..... roky mi idu preto som sa rozhodol ze skusim stastie a pokusim sa najst dievca na cestu peknym zivot , ktora je aj sklamana !!! deticky mi nevadia !!!! staral som sa 2 roky o sestrine :) moje zaluby su : mam figurky z afriky na ktore lepim vlasy.... vlasy zhanam u znamej kadernicky ktora ma orginal vlasy !!! od zien.... pracujem EXIMBANKA SR ... uz 6 rokov..... viem rusky, taliansky, anglicky , cinsky..... prosim ak to myslis vazne a chces ma spoznat a nevadi ti ze sa hanbim napis mi volam sa Patrik

milagros28

ahoj, aj ja mam 28 rokov.. sklamala som sa niekolkokrat..ale tiez stale hladam.. napis mail...alebo napis mi na moj.. nech trochu popiseme :)
zubata7@hotmail.com

Karibik

lioness_01: Na dedine si ľudia pečú výborný domáci chlieb. Ked si nebol na dedine, neporovnávaj. Že je Bratislava znečistená smogom, hlukom... vie každý.

nikki.7

Patrik napísal hneď na začiatku,že je hanblivý,tak neviem prečo si hneď všetci robíte srandu.Je to normálne,že napísal svoje hobby.Nemylsím si,že každú ženu zaujíma len to,koľko zarobíš.V neposlednom rade určite,ale na začiatok stačí,ak si vymeníte nejaké názory a hobby.

lioness_01

dsfg - v Blave špinavej? predpokladám, že žiješ v nejakej dedine, kde máte jeden obchodík miestneho podnikateľa, kde chleba vozia každý tretí deň a poštu až v dedine o 7 kilometrov ďalej, takže chápem tvoje "rečičky" o Bratislave, čistá závisť ide z toho...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.