Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aknózna pleť so sklonom k tvorbe ekzémov

dsi

ahoj,mne pomáha od ayurvedy taká pleťová maska z aloe vera a neviem ešte,čo všetko tam je,nejaké bylinky zo srílanky.Asi tam ozaj nieje chémia,lebo po tomto ma prestala svrbievať pleť.Na rozdiel od iných kozmetík.Cítim,že moja pleť je ukludnená,aj to k mojej radosti vidím.

StanleyH

v obchode nenajdete zdravu kozmetiku... musi byt uplne prirodna ... na vyzivu treba Omega 3 kyseliny a kozmetiku od fakt dobrej firmy

lulo

ahoj ja by som sa chcela spytat ze ci nepozante nejaky fakt silny a učinny prípravok na aknoznu tvar.lebo ja som uz toho hrozne vela vyskusala a skoro nic mi nezabera a neviem cim to je.prosim pomozte mi bo sa chcem toho uz konecne zbavit a chcem byt znovu pekná.mimochodom mam 16 rokov. diki moc

jajkafr

ahoj
keďže každému vyhovuje niečo iné a ako píšeš máš pleť so sklonom k ekzému najlepšie by bolo vyskúšať vzorky viacerých krémov... ja mám pleť veľmi suchú a citlivú so sklonom k ekzémom momentálne používam krém z La Roche Posay Nutritic je drahý, ale oplatí sa je prvý po dlhom čase, po ktorom som nezreagovala :)
skús nejakú kozmetiku, ktorá neupcháva póry tzv. antikomedózna píše to na krémoch z firmy Bioderma, La Roche Posay tuším tiež AA ten je najlacnejší z vymenovaných značiek... skús sa opýtať v lekárni alebo kožnej lekárky oni majú väčšinou aj vzorky týchto krémov držím palčeky aby si našla čím skôr vhodný krém :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aknózna pleť so sklonom k tvorbe ekzémov - Fórum - ZDRAVIE.sk