Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

trpnutie ruky a fialove nechty!!!!!!!!!

Príspevok v téme: trpnutie ruky a fialove nechty!!!!!!!!!
danka o o

Ahojte, co by mohlo byt dovodom ze mi trpne prava ruka, konkretne palce od malicka potom aj prstenik a nakoniec postupne aj cela ruka a na lavej len malicek a prstenik, pri tom ked mi to strpne tak mi aj fialoveju nechty!!!!!!!!!!
coho to mozebyt priznakom prosiiiiiim!!!!!!
k doktorovi idem zajtra uz som objednana takze to tam poviem, al viete mi niekto povedat co ty to mohlo byt, velmi ma to znepokojilo!!!!!!!!!!!!!

RNG

Clexane je nizkomolekularny heparin, ktory sice riedi krv, ale nie je schopny rozlozit zrazeniny(trombusy).To si mozes velmi lahko dokazat v miske na zrazenej krvi
Z potravinovych doplnkov rozbijaju zrazeniny(trombolyticke vlastnosti) ucinne ustne brana nattokinaza, serrapeptaza a najnovsie seanol.
Takze nevidim dovod na injekcie, leda ak v kritickom pripade, kde treba okamzite uvolnit cievu od zrazeniny, injekcne priamo do cievy.
Ale co sa tyka len riedenia krvi a zamedzenie prilisneho zrazania(stredoeuropsky syndrom prilisnej zrazanlivosti krvi), an to stacia v pripade mensieho problemu aj rybaci olej, v pripade vacsieho pravidelne brana nattokinaza serrapeptaza alebo dokonca len nattozyme.
Davky odporucane su minimum 3x1000 FU.
Nattozyme podporuje aj prirodzeny ludsky enzym, plazmin, ktoreho uloha je kontrolovat lepkavost platniciek a rozbijat krvne zrazeniny a fibriny, ktore niekedy pokryvaju steny ciev, cim zamedzuju ucinnemu priestupu kyslika, tj najma v kapilarach.
Tu je napr porovnanie roznych prostriedkov proti zrazeninam
www.ifanlin.com

Organizovana medicina tvrdo bojuje proti konkurencii potravinovych doplnkov, ale najdu sa na stastie lekari, co ich pouzivaju s uspechom a odporucaju.
Ja sam to mam na sebe odskusane, blokada v clenku a fialove prsty bola odstranena za den pouzitim 4x2000 FU nattokinazy.
Dnes by som pouzil aj ovela viac, lebo sa zjavili na trhu doplnky s ucinnkom vyse 6000 FU a potravinove doplnky musia byt schvalene ako bezpecne, podobne ako potraviny, takze zrejme vyssie davky telo toleruje.
Dnes pouzivam pravidelne nattokinazu na riedenie krvi, 4000 FU rano, ked nezabudnem.
Kedze redsia krv cirkuluje lepsie a menej lepkave platnicky nemaju tendenciu sa nalepovat hjna seba natolko, zrejme je mi to uzitocne celkove .

Ta hrozba krvacavosti, ktoru rozsiruju lekari vsemozne sice plati na warfarin, coumadin, ale nevstahuje sa na nattokinazu ani serraspeptazu, aspon nic take nie je v literature dokazane, hoci sa s tym casto strasi.
Osobne som nepoznal ziadne poruchy zrazania aj ked som bral 2x6000 FU nattokinazy nejaky cas plus 120 000 jednotiek serrapeptazy(proti reumatickym bolestiam najma)

danka o o

no aj ja si myslim ze asi to nieco s cievami bude :o(
riedim si krv clexanovymi inekciami, takze by sa mi nemala zrazat , no aspon dufam..............

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

trpnutie ruky a fialove nechty!!!!!!!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk