Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadávanie vlasov

joh

Ahoj, mne vlasy vypadávajú zo stresu.. začalo sa to v období, keď som prežívala intenzívny stres v spojení so zlou výživou.. ťahalo sa to roky, lebo dlho sme nevedeli prísť na príčinu, a tak som brala lieky a aplikovala som si na vlasy rôzne vodičky..po čase to ustúpilo, no zistila som, že teraz keď príde akýkoľvek menší stresík, tak na vlasoch sa to opäť prejaví..akokeby mi vtedajší stres spôsobil prehnanú reakciu, ktorá sa teraz obJaví zakaždým, keď prežívam niečo troška stresujúcejšie... a tak sa snažím stresom vyhýbať, hoci to nie je až tak jednoduché a v budúcnosti sa tomu istoiste nevyhnem.. no zrejme to tak už bude navždy.. tak odporúčam zistiť, či aj ty náhodou netrpíš nejakým skrytým stresom, ktorý by ti toto mohol spôsobovať...

Theshadows

cmulaj tabletky Panthenol 3x 2 tabletky denne, je to účinné nie v elmi lacné kupiš v lekárni,aspon tri mesiace alebo aj pol roka rok to cmulaj.

jajkafr

ella
mne to mierne zmiernilo vypadávanie vlasov, ale to bolo všetko. Ale ja som zas iný prípad mne padali vlasy z liekov a to mi padali v chumáčoch. Potom mi kožná predpísala Alpicort F a ten mi veľmi pomohol, vlasy mi nielen že prestali padať, ale začali aj hustnúť a dokonca zmenila sa aj ich štruktúra. Predtým som mala vlasy takmer rovné ako mierne sa vlnili a teraz ich mám dosť brčkavé :) Ale nevadí mi to, hlavne že nepadajú a sú husté :)

jajkafr

ella
pozor aby si sa neporezala ja si vždy vezmem vatu do ktorej chytím ten vrch a odlomím ho... na jednej strane by mala byť nakreslená taká gulička na tú guličku si polož palec a lám to smerom od seba... na opačnej strane oproti guličke je oslabené miesto a tam sa ti to zlomí... ale určite to nerob holými rukami... vezmi si vatu prípadne kúsok servítky a keď to lámeš chyť to do toho :)

sweet_lolitta

Vlasy ti mozu padat aj z vonkajsich uprav (farby, melir, caste nosenie gumicky na pevno a pod) a/alebo aj zo zlej stravy, liekov, malo spanku, hormonalnych poruch....je nekonecno pricin.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vypadávanie vlasov - Fórum - ZDRAVIE.sk