Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ukoncenie studia bc. - urady - pomozte!!!

Príspevok v téme: Ukoncenie studia bc. - urady - pomozte!!!
absolventnka

Dobrý deň, viem že je potrebné zájsť do zdravotnej poisťovne a potom asi aj na úrad práce. Avšak podľa známych, ak viem, že som prijatá na druhý stupeň a súčasne i plánujem pokračovať v štúdiu, neoplatí sa prihlásiť na úrad práce.

V skutočnosti som na pochybách, ak by som sa nenahlásila na ÚP, zdravotnú poisťovňu by som si platila sama vo výške asi 28eur plus nejaké drobné. Ak sa nahlásim, bude potrebné chodiť v pravidelných intervaloch hlásiť ÚP svoju trvajúcu nezamestnanosť, nie? No plánujem na celé dva mesiace ísť do BA - a ak by sa podarilo, zriešiť nejakú brigádu. Dá sa to ? ... resp. mám v tom chaos, poraďte.

tekvicka_

ja som to mala ako vevericka, poslala som do poistovne rozhodnutie o prijati a bralo sa to ako sustavne studium

vevericka

nie nic nedostavas..ani nic neplatis..ale zalezi od poistovne ..moja to ma tak, ako som pisala, ale vraj niektore ine to maju tak,ze ty si tie dva mesiace platis a ked im potvrdis, ze pokracujes dalej ti tie peniaze vratia..neviem radsej zajdi na svoju pobocku a spytaj sa ako to maju a gratulujem:)
na urad prace som nesla..mamka spoluziacky robi na urade prace a povedala nam, ze ak pokracujeme dalej tak sa netreba nahlasovat

absolventnka

vevericka

takze nakoniec si nic neplatila na zdravotnu poistnovnu? a dostavala si nejake peniaze od statu, alebo nic? dakujem.

vevericka

na urad prace sa netreba hlasit ak vies, ze ides dalej..
ja som mala po bc. poistovnu apollo teraz je to dovera, tam som dala len cestne prehlasenie, ze pokracujem dalej v studiu a ked mi dosli papiere o prijati som im dala kopiu, nic viac netreba

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ukoncenie studia bc. - urady - pomozte!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk