Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

praca v usa

sammara

bodkociarka mam trochu obavy ale ako sa vravi kto sa boji nech nejde do lesa, viem ze to bude o dost ine ako europa, zatial mam skusenosti len s pracou v uk a irsku, ale v usa pracuje pre nich aj brat mojho priatela a preto sa az tak nebojim, on by ma tam nevolal keby nebolo vsetko ok. no ale neviem ci si za mesiac stihnem vybavit vsetky papiere na to aby som tam ten rok mohla v klude ostat..bojim sa hlavne toho prichodu tam a toho prevetravania ci to dobre dopadne :o)

bodkociarka

Chapem. Ale nebojis sa tak riskovat, co ak to nevyjde? Nikto ta nekryje a predsa je to len daleka amerika a nie EU. Tam ked padnes na nos, bude to boliet. Sice ak su to nejaki znami tvoji, tak nie je problem.
A v neposlednom rade s pripravou papierov by ti mali pomoct aj oni. Ked chcu aupair, najma z europy, tak musia vediet, cim to chodi

sammara

bodkociarka nie nejdem cez agenturu idem tam na pozvanie, jedna slovenska rodina ma tam chce ako au pair, a ja netusim ake papiere si mam povybavovat

bodkociarka

Ides cez agenturu, nie? Tak oni ti vsetko vybavia, ty pojdes iba na ambasadu na kratky rozhovor a na 99% tie viza dostanes. Cez aku agenturu ides? MYslim, ze vsetky taketo programy idu cez viza J-1.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

praca v usa - Fórum - ZDRAVIE.sk