zacarovany kruh

Príspevok v téme: zacarovany kruh
zufala3

Mam takyto problem: Mam 37r.158/75. Odkedy som zacala \"chudnut\" tak som asi 15 kg pribrala. Som zo seba zufala. Ked zacnem chudnut, vydrzi mi to iba par dni. Potom zo seba zo svojej ubohosti sa nazeriem ako diva svina. Doslova sa napchavam a uz ani neviem, co to znamena byt hladna. Uplne bez rozmyslu do seba nahadzem vsetko, co mi pride pod ruky. Nepomahaju krasny prilepene na chladnicke, nepomaha uplne nic. Ked vidim aka som tucna, idem sa najest.... a zacarovany kruh sa toci.... a ja z neho neviem cestu von... Poradte prosim, som zufala.

nelinka166

to prejednie pride kvoli tomu hladu, ak tomu chces predis tak skus sa prinutit zobat doobeda, ranajky si daj v praci, alebo nieco male sa prinut rano, postupne si telo zvykne a sa ti aj zrychli tym metabolizmus!! a doobeda pojedaj nejake ovocie, zeleninu, suchare, musli tycinku, chlebik, cokolvek ale NEHLADUJ!! a potom ani nevyjes chladnicku a krasne budes chudnut :) ne to len o tom aby telo nebolo hladne a mas to :) fakt! vyskusaj takto tyzden a uvidis ze ziadny naval na chladnicku nebude a aj schudnes ;)

zufala3

Viem, ze robim chybu ze neranajkujem. Lebo nestiham. Doobeda ani nie som hladna. Staci mi kava. Ak sa mi podari ist na obed tak ano, ak nie, poobede vzdy nieco sladke a pridem domov a zeriem vsetko co pride pod ruky. Dni, kedy akoze drzim dietu su zdrave. Delena strava, ovocie, zeleninka, acidko... da sa to vydrzat a podotykam aj denne cvcim ked chudnem.... ak mam tie svoje dni (zrave)tak kaslem aj na cvicenie...

nelinka166

tak asi jes primalo ked potom to vsetko vykompenzujes vsetkym ostatnym a aj inym...telo ked prilis hladuje tak si samo vypyta a vo viacnasobnom mnozstve a potom pribera aj napriek tomu ze pride nasledujucih par dni hladu - nepomozu

co jedavas ked mas tue "dni kedy vydrzis?"

a co napr obnasa to ked nahadzes vsetko co pride pod ruku? napr