Postabortívny syndrom

Príspevok v téme: Postabortívny syndrom
embe

Dobrý deň,
myslím ,že tento syndróm netreba veľmi predstavovať poznajú ho veľmi dobre tie ženy/dievčatá, ktorých sa to týka, ale ak predsa tak v skratke ho popíšem, je to psychický stav, ktorým trpia ženy ktoré sa rozhodli pre umelé prerušenie tehotenstva alebo prišli spontánne o dieťatko ,ja by som povedala, že je to boľavý stav duše po takomto zákroku .V tomto príspevku sa chcem venovať viac tým, ktoré to podstúpili z vlastnej vôle, vôle niekoho iného alebo pre neriešiteľnú situáciu, ktorá v tom období nastala v ich živote, keď som riešila ja tento problém bolo to veľmi ťažké, už len preto, že ja som to dieťa chcela, ale môj manžel nebol o tom presvedčený a rázne to odmietol a tak som podstúpila tento zákrok a nevedela, čo ma bude po ňom čakať, lekári povedia, že to nie je bolestivé ale nikto Vám nepovie, že tá veľká bolesť príde neskôr, tá bolesť vnútra, a vy sa začnete obviňovať a strácať vieru v seba , prestanete si samú seba vážiť za to čo ste spravili, áno vravíte si, že vtedy iná možnosť nebola a rozum s tým súhlasí ,ale srdce je iného názoru, keď som hľadala pomoc po tom, ako som neustále plakala a nedokázala si to odpustiť a nenašla pochopenie u manžela, začala som hľadať na nete všetko čo sa týka tohto syndrómu a začala si uvedomovať, že ním trpím ,postupne som sa z neho dostávala, trvalo to dlhé 3 roky, našla som vieru v seba a hlavne som si odpustila . Viem, je to ťažké pre mnohé z Vás , preto budem rada ak sa začnete na tomto fóre o tom baviť a radiť si, ako to prekonať a veľmi rada poradím aj ja .

zvestovanie

Mnohé, ktoré prekvapí nečakané tehotenstvo, ste veriace. Ako veľa trápenia by ste si ušetrili, ak by ste v tej rozhodujúcej chvíli zvestovania konali ako Mária: hľa služobnica Pána, nech sa stane..

Je to v prvom rade Tvoje dieťa Pane, nech sa teda narodí.. Lebo Ty si praješ, aby každé počaté dieťa žilo..

Kýčera

Dievčence,som rada,že som toto nezažila.Ani prirodzený,ani umelý,nedokázala by som sa s tým vyrovnať.Preto robím len veci v súlade so svojím svedmomím.Ak by som mala takého chlapa,asi by okúsil ako chutí bejzbalka,ale nie na hlave!S tým by som pokojne mohla žiť,svedomie by ma netrápilo.Tak sa držte,veľa síl!