Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Večer sa najem a ráno hladna ako vlk

Príspevok v téme: Večer sa najem a ráno hladna ako vlk
lačná

ahojte...
som 173cm vysoka a vazim 45kg, cize som len taka kost a koza... odjakziva... chcem velmi pribrat...
vecer ked sa najem, nech je to hocico, rano som taka vyhladovana, akoby si uz moj zaludok travil sam seba... proste uplne mi skvrka a mam prepadnuty zaludok....
preco je to tak.. mam pocit, ze cim viac jem, tym menej sa mi dari pribrat...
chcela by som za mesiac aspo 3kg pribrat - do dovolenky...

HELP ME PLS :(

BJ

ozaj... doktorom sa velkym oblukom vyhni, lebo zle dopadnes... to su moje skusenosti. Vsetky pokroky som spravil sam, bez lekarov, tie ich chemicke fujtably veci len zhorsovali.

PAX

ja sice velmi nepomožem ale pri mne to je presne naopak.. večer sa najem a rano som ešte syty ako po dobrom obede.

AdamKrt

Tiez som mal taky problem, ze som vela jedol a nepriberal. Ked som bol na vojenskej sluzbe, jedaval som menej, ale pravidelne. O 6.00h, 12.00h, 18.00hod. No a pribral som. Potom v civile som sa vratil k beznemu stravovaniu, vela a nie celkom pravidelne a zase sli kilecka dole...

Mozno to ozaj zaberie ta rada, co tu niekto uz povedal, ze jest trochu menej a priberies...

lenusiQá

ahojte...

som 173cm vysoka a vazim 45kg, cize som len taka kost a koza... odjakziva... chcem velmi pribrat...

vecer ked sa najem, nech je to hocico, rano som taka vyhladovana, akoby si uz moj zaludok travil sam seba... proste uplne mi skvrka a mam prepadnuty zaludok....

preco je to tak.. mam pocit, ze cim viac jem, tym menej sa mi dari pribrat...

chcela by som za mesiac aspo 3kg pribrat - do dovolenky. :(

kevyn

Zdravim,odporucam zacat s fitness a zacat sa zdravo stravovat rozdelit 6-10 jedal denne a zarucujem ti,ze naberes.Vecer sa najes a rano si hladna,pretoze pocas spanku je tvoje telo v katabolickom procese.pred spankom je najvhodnejsie davat tvaroh,alebo cottage chees,alebo ine vyrobky,ktore obsahuju pomaly vstrebavatelne bielkoviny.Vela stastia!

BJ

Musis jest menej. Si zjavne podvyzivena, a telo nevie pribrat ani z tolkej stravy. To preto, ze ju nevie stravit a vstrebat.
S najvacsou pravdepodobnostou mas jeden z tychto problemov: lenive creva s oslabenou sliznicou, mozne zapaly. Zle fungujucu pecen alebo/a slinivku brusnu, kvoli comu mas zle fungujuci metabolizmus tukov.
Jednoznacne musis zaradit spatecku a jest akoby si bola na diete, aby mali organy sancu zregenerovat. Na tukovy metabolizmus budes musiet toho spravit ovela viac... prestat jest tuky, a urobit si ocistu pecene, aj niekolko krat. Pokial mas tento stav uz dlhodobo, pravdepodobne je tvoje telo aj prekyselene, a imunita oslabena (si lahko nachylna ochoriet), a v tele mas vela parazitov, od ktorych sa budes musiet ocistit. Paraziti totiz papaju energiu, ktoru si mala mat k dispozicii ty, a telo neustale 24h denne zaplavuju splodinami svojho metabolizmu, takze uz bez tak oslabena pecen nerobi nic ine, len eliminuje zaplavu tohto bordelu, a nema prostriedky ako napravit tukovy metabolizmus.

Doporucujem ti zobrat svoj stav vazne, pretoze ak to ostane nedoriesene, podvyziva sa zakonite prejavi na zhrosujucich sa zdravotnych problemoch a psychike, a to je vazne peklo, to ti mozem zarucit.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Večer sa najem a ráno hladna ako vlk - Fórum - ZDRAVIE.sk