Večer sa najem a ráno hladna ako vlk

Príspevok v téme: Večer sa najem a ráno hladna ako vlk
lačná

ahojte...
som 173cm vysoka a vazim 45kg, cize som len taka kost a koza... odjakziva... chcem velmi pribrat...
vecer ked sa najem, nech je to hocico, rano som taka vyhladovana, akoby si uz moj zaludok travil sam seba... proste uplne mi skvrka a mam prepadnuty zaludok....
preco je to tak.. mam pocit, ze cim viac jem, tym menej sa mi dari pribrat...
chcela by som za mesiac aspo 3kg pribrat - do dovolenky...

HELP ME PLS :(

BJ

ozaj... doktorom sa velkym oblukom vyhni, lebo zle dopadnes... to su moje skusenosti. Vsetky pokroky som spravil sam, bez lekarov, tie ich chemicke fujtably veci len zhorsovali.

PAX

ja sice velmi nepomožem ale pri mne to je presne naopak.. večer sa najem a rano som ešte syty ako po dobrom obede.

AdamKrt

Tiez som mal taky problem, ze som vela jedol a nepriberal. Ked som bol na vojenskej sluzbe, jedaval som menej, ale pravidelne. O 6.00h, 12.00h, 18.00hod. No a pribral som. Potom v civile som sa vratil k beznemu stravovaniu, vela a nie celkom pravidelne a zase sli kilecka dole...

Mozno to ozaj zaberie ta rada, co tu niekto uz povedal, ze jest trochu menej a priberies...

lenusiQá

ahojte...

som 173cm vysoka a vazim 45kg, cize som len taka kost a koza... odjakziva... chcem velmi pribrat...

vecer ked sa najem, nech je to hocico, rano som taka vyhladovana, akoby si uz moj zaludok travil sam seba... proste uplne mi skvrka a mam prepadnuty zaludok....

preco je to tak.. mam pocit, ze cim viac jem, tym menej sa mi dari pribrat...

chcela by som za mesiac aspo 3kg pribrat - do dovolenky. :(