Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plavky

Príspevok v téme: Plavky
Simona11487

Chcela by som sa vás spýtať, kde by som mohla kúpiť nejaké dvojdielne plavky športového typu... nechcem jednodielne,ale nechcem ani bikiny... chcem také kde by bol spodok takého šortkového typu.Ak ste niekde v nejakom známom obchode také videl, poradíte mi? slniečko svieti voda láka, o chvílu prázdniny... :) budem veľmi vám za to vďačná :)

jancecka

no musíš len pobehať, a odkiaľ si? aj u nás v meste nič moc, som od Topoľčian, ale ja keď už, tak plavky z obchodu, dám sice za ne viac ako tisícku, ale vydržia mi, farby nevyblednú, košíky sa nepolámu, nescvkrnú sa ani nič podobné

Simona11487

Aj nad tým som rozmýšlala :D
ale možno ešte popozerám obchody...
čo ma prekvapilo, že u nás v meste je vcelku dosť málo obchodov, a keď už tak čiňan a tak... len škoda že čiňan má niekedy fakt že otrasne, čo sa týka farieb alebo strihu

jancecka

juj no to asi budú D: neviem, musíš pobehať obchody, čo ti poradím? Keď nechceš drahé, tak musíš ísť len do čínskych obchodov, plaviek majú až až. Myslím si tak nejako do 500 - 600 Sk. Potom v špecializovaných obchodoch je to okolo 1 000 do 1400 Sk a v značkových obchdoch ako je nike, či adidas neviem :D radšej nepozerám, alebo to riskni a objednaj si z netu

jancecka

skús v športových značkových obchodoch, videla som tam také, jedny pekné jednoduché čierne, adidas, spodok ako vravíš a vrch, taká podprsenka, ale taká športovejšia, že nemá čo vypadnúť, ono to zrejme aj boli plavky určené pre športovkyne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plavky - Fórum - ZDRAVIE.sk